Wyciek gazu w Sławkowie. Szokujące słowa internautki o strażakach. "Gdzie się k***a spieszycie?

2021-07-29 22:09
Szokująca reakcja internautki na działania straży
Autor: archiwym se.pl Szokująca reakcja internautki na działania straży

W nocy ze środy na czwartek na stacji Orlen w Sławkowie (pow. będziński) doszło do wycieku gazu. Wszystko przez ciężarówkę, która najechała na zbiornik z substancją. Byłaby to kolejna rutynowa akcja strażaków, gdyby nie reakcja jednej z internautek.

Sosnowiec pamięta o Gierku. Uroczystości 20. rocznicy śmierci

O zdarzeniu poinformowało w czwartek (29 lipca) rano Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach. Jak czytamy w raporcie około godz. 1:48 strażacy interweniowali w Sławkowie w sprawie wycieku gazu, jaki nastąpił po najechaniu ciężarówki na zbiornik z cieczą. - Droga została zamknięta w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazdy. Ewakuowano dwie osoby – pracowników stacji. Okoliczna ludność została poinformowana o możliwości ewakuacji z domów. Najbliższe zabudowania znajdowały się ok 350 m od stacji. O godz. 02:53 zagrożenie zostało opanowane, zakręcono zawór przy zbiorniku. O godz. 05:17 odblokowano ruch na drodze - czytamy w raporcie. Najbardziej w całej sprawie szokuje fakt, że jedna z internautek uderzyła swoim komentarzem w strażaków, którzy robilli wszystko by zminimalizować zagrożenie. - Straż pożarna, czy wy jesteście normalni? 1:37 w nocy, a wy na sygnale? Jadąc 30km/h? Budzicie małe dzieci, nie mówiąc o dorosłych. Pusta droga, nie wystarczą sygnały świetlne? Gdzie wy się ku**a spieszycie jadąc 30 km/h do wypadku? Jaja sobie robicie - napisała kobieta. Post wychwycił serwis Sosnowiec na Sygnale.

- Gdy u nas w Sosnowcu ludzie dziękują za pomoc, tymczasem w Dąbrowie Górniczej... (...) Dla przypomnienia, pojazd uprzywilejowany to taki który posiada włączone niebieskie światła błyskowe oraz dźwiękowe o zmiennym tonie - czytamy we wpisie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE