Wygrał miliony w wyjątkowym dniu roku. Będzie świętował co cztery lata

i

Autor: Zdjęcie ilustracyjne: Shutterstock (2) Wygrał miliony w wyjątkowym dniu roku. Będzie świętował co cztery lata

Trafił "szóstkę"

Wygrał miliony w wyjątkowym dniu roku. Będzie świętował co cztery lata

2024-03-01 21:58

Śląsk ma nowego milionera! W Gliwicach padła "szóstka" w Lotto, a los dający prawo do głównej wygranej został kupiony przy ul. Lotników 78. Fortuna uśmiechnęła się do gracza w wyjątkowym dniu roku. Wygraną będzie świętował co cztery lata, ponieważ szczęśliwe losowanie odbyło się 29 lutego.

W Gliwicach padła główna wygrana Lotto. Farciarz będzie świętował co cztery lata

Kumulacja Lotto została rozbita w Gliwicach. Gracz, który kupił szczęśliwy los przy ul. Lotników 78 trafił "szóstkę" i dzięki temu wygrał 2 608 706 zł. Na konto dostanie jednak sumę pomniejszoną o podatek wynoszący 10 proc. wygranej. Szczęście dopisało mu w wyjątkowym dniu roku, ponieważ losowanie odbyło się w czwartek, 29 lutego. Farciarz będzie więc świętował wygraną co cztery lata, w każdym roku przestępnym. Podczas losowania padły następujące liczby: 12, 15, 17, 34, 39 i 46. Taki zestaw na kuponie miała tylko jedna osoba. Odnotowano natomiast 65 "piątek" wartych ponad 3700 zł, 2261 "czwórek" wycenionych na 198 zł oraz ponad 42 tysiące "trójek", za które Totalizator Sportowy wypłaci 24 zł.

Jak grać w Lotto? 

Gra Lotto polega na prawidłowym wytypowaniu 6 liczb z 49. Gracz może wybrać liczby samodzielnie lub zdać się na ślepy los i skorzystać z metody na chybił trafił. Pojedynczy zakład kosztuje 3 zł, a za dodatkową złotówkę nabywa się prawo udziału w losowaniu Lotto Plus. W tej grze do wygrania jest milion złotych. Losowania Lotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 22.00. 

TOP 10 najgorzej opłacanych zawodów w Polsce

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Ojciec Tadeusz Rydzyk postawił muzeum Jan Pawła II za 200 mln złotych i otworzył z wielką pompą, po czym zamknął

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany