NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE

Wyłudził niemal milion złotych. Szokujące, do czego się posunął!

2024-03-01 8:16

Policjanci z bieruńskiej komendy zatrzymali 51-latka podejrzanego o liczne oszustwa. Mężczyzna usłyszał w sumie 95 zarzutów, za które grozi mu kara nawet 12-letniego pobytu w więzieniu. Mieszkaniec Lędzin wyłudził pieniądze za towary oraz niezrealizowane usługi o łącznej wartości ponad 700 tysięcy złotych. Osoby, które podejrzewają, że również mogły paść ofiara oszustwa 51-latka, proszone są o zgłaszanie się do bieruńskiej komendy.

Hit! Ukradł prawie milion złotych. Szokujące, co było potem

Bieruńscy śledczy ustalili, że mężczyzna działał również poza terenem naszego powiatu, dlatego apelują do wszystkich, którzy w ostatnim czasie zostali oszukani w podobny sposób i proszą o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu. Sprawę prowadzi sierżant sztabowy Marcin Lubowiecki - telefon 47 8527279

Na wniosek prokuratury podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Po raz kolejny apelujemy i ostrzegamy przed oszustami!

  • Nie wierzmy we wszystko, co przeczytamy! Super oferta, zaniżona cena - to sygnały, które mogą świadczyć, że mamy do czynienia z oszustwem. Sprawdzajmy dokładnie każdą taką ofertę.
  • Korzystajmy ze sprawdzonych portali sprzedażowych.
  • Nie odpowiadajmy na oferty „super okazji”, przesyłane na e-maila. Pod żadnym pozorem nie otwierajmy załączonych w takich wiadomościach linków.
Zabił Sebastiana z zazdrości o żonę
Sonda
Czy można zabić kogoś z miłości?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki