Tragiczny wypadek na DK 88 w Zabrzu. Mężczyzna ze zmiażdżonego auta nie przeżył

2022-01-24 14:16
Wypadek na DK 88 w Zabrzu
Autor: Policja Śląska Wypadek na DK 88 w Zabrzu. Zderzenie trzech samochodów. Cztery osoby ranne

Wypadek na DK 88 w Zabrzu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24 stycznia) przed godziną 13.00 na wysokości CH M1 w dzielnicy Maciejów. Z naszych informacji wynika, że zderzyły się ze sobą trzy pojazdy samochodowe jadące w kierunku Bytomia. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. Jedna z osób poszkodowanych była reanimowana. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Wypadek na DK 88 w Zabrzu. Godz. 14:15 - AKTUALIZACJA

Niestety, tragiczne wieści docierają do nas z DK 88 w Zabrzu. Jak poinformował Wojciech Strugacz, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zabrzu, jedna osoba zginęła w wyniku wypadku. Mężczyzna był zakleszczony w jednym z pojazdów. Niestety, mimo reanimacji zmarł. Dwie osoby są poszkodowane. Drugi mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Złamania ręki doznała kobieta, która uczestniczyła w wypadku.

Wcześniej pisaliśmy:

Wypadek na DK 88 w Zabrzu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 stycznia, przed godziną 13.00. Na razie nie wiadomo nic o osobach poszkodowanych, ale wiemy, że na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. - Z naszych informacji wynika, że doszło do zderzenia trzech samochodów jadących w stronę Bytomia. Ze względu na lądowanie śmigłowca droga zostanie zablokowana w obu kierunkach - mówi mł. asp. Sebastian Bijok z KMP w Zabrzu. Dodaje, że cztery osoby są poszkodowane, a jedna reanimowana. Wojciech Strugacz, rzecznik zabrzańskiej straży pożarnej poinformował nas, że jedna osoba była zakleszczona w pojeździe, ale udało się ją wyciągnąć. Utrudnienia mają potrwać nawet dwie godziny.

Jechał jak wariat! Ponad 200 km/h na liczniku. Wiózł rodzinę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE