Wypadek w Dąbrowie Górniczej. Duże utrudnienia w ruchu, ogromny korek w kierunku Katowic

Wypadek w Dąbrowie Górniczej
Autor: Internauta

Kilkukilometrowy korek na drodze krajowej nr 94 w Dąbrowie Górniczej to efekt wypadku, do którego doszło w piątek ok. godz. 14. Na ulicy Katowickiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na drodze w kierunku Katowic występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

W piątek (7 maja) ok. godz. 14 doszło do wypadku na ul. Katowickiej w Dąbrowie Górniczej. Na jezdni w kierunku Katowic zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 63-letni mieszkaniec Sosnowca, jadący lancią, uderzył w renault, kierowane przez 62-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. W wypadku poszkodowany został kierowca lancii. 63-latek został przewieziony do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Wypadek spowodował bardzo duże utrudnienia w ruchu. Na drodze krajowej nr 94 w kierunku Katowic szybko utworzył się kilkukilometrowy korek. Kierowcy, którzy nie chcą utknąć w zatorze, powinni skorzystać z objazdów.

Uciekał z prędkością ponad 200 km/h
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE