Wypadek w Pankach. Kobieta wjechała w motocyklistę! Ważna prośba policji [ZDJĘCIA]

2020-08-11 12:31 Rafał Strzelec
Wypadek w Pankach. Kobieta potrąciła motocyklistę!
Autor: Policja Kłobuck

Groźny wypadek w Pankach w powiecie kłobuckim. W sobotę wieczorem kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdu motocykliście. Doszło do zderzenia! Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Jednocześnie apeluje o pomoc do świadków zdarzenia.

Wypadek w Pankach. Kobieta wjechała w motocyklistę!

Do zdarzenia doszło 8 sierpnia, około godziny 18.30 na ul. Tysiąclecia w Pankach. Jak relacjonują policjanci jadąca w kierunku Przystajni 55-letnia kobieta kierująca osobową hondą podczas skręcania w lewo nie udzieliła pierwszeństwa 18-letniemu motocykliście jadącemu z naprzeciwka. Doszło do zderzenia. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. - Oboje kierujący są mieszkańcami gminy Panki, w chwili zdarzenia byli trzeźwi, natomiast w trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że młody mężczyzna biorący udział w zdarzeniu, nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem - zauważają policjanci.

Z powodu wypadku droga była przez jakiś czas zablokowana. Kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora ustalają, jak doszło do tego zdarzenia. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych. Policja ma ważną prośbę do osób, które mogły widzieć to zdarzenie. - Wszystkie osoby będące świadkami lub posiadające informacje w sprawie powyższych wypadków proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Nielegalne wyścigi w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.