Naptun był okaleczony przez właściciela?

i

Autor: Pet Patrol Rybnik

Wyrwany ogon, okaleczony odbyt! Znaleziono psa w koszmarnym stanie. Szok w Rybniku

2022-07-04 9:05

Pet Patrol Rybnik interweniuje zawsze tam, gdzie dzieje się krzywda zwierzętom. Tak było również 2 lipca, kiedy wolontariusze zajęli się sprawą pieska Neptuna. Przedstawiciele organizacji mówią wprost. - Jeśli potwierdzą się nasze obawy, będzie to jedna z najbardziej drastycznych sytuacji z jakimi się spotkaliśmy - czytamy we wpisie. Pet Patrol informuje, że piesek miał m.in. "wyrwany ogon, okaleczony odbyt, poobijane organy wewnętrzne".

Pet Patrol Rybnik to lokalna organizacja, która zawsze interweniuje tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda z ludzkich rąk. Niestety, 2 lipca na terenie miasta miała miejsce kolejna szokująca interwencja. Chodzi o psa Neptuna. - Jeśli potwierdzą się nasze obawy, będzie to jedna z najbardziej drastycznych sytuacji z jakimi się spotkaliśmy - twierdzą wolontariusze. Na razie nie chcą podawać zbyt wielu szczegółów sprawy. Wiadomo, że w asyście policji odebrali psa od właściciela.

- Pies rzekomo "wypadł" z drugiego piętra, druga wersja, to potrącenie. Według świadków słyszane piski i płacz psa były efektem regularnego bicia - piszą i dodają, że głos zamęczonego psa słychać było od dawna. - Czy został celowo wyrzucony z balkonu, bo denerwował "właścicieli na rauszu"? - zastanawiają się przedstawiciele Pet Patrol.

Czytaj również: Gwałcił Antosia i wynajmował go na seks! Wiemy, jaka będzie kara dla zoofila ze Śląska

Badania ukazały szokującą prawdę na temat stanu zdrowia Neptuna. - Wyrwany ogon, okaleczony odbyt, poobijane organy wewnętrzne, płyn w jamie brzusznej, krew w moczu, ogromna bolesność brzucha, obrzęk śledziony i nerek - wymieniają wolontariusze. Sprawa została zgłoszona na policję. Przedstawiciele Pet Patrol z Rybnika mają nadzieję, że spotkają się z właścicielami czworonoga w sądzie. Tymczasem Neptun powoli odzyskuje siły.

Zobacz koniecznie: SZOK! Zrobił z psa ŻYWĄ TARCZĘ! Strzelał bez litości. Zwierzę miało ŚRUT w ciele

Nie przegap: Quiz. Rozpoznasz rasę psa po jednym zdjęciu? Wynik 6/10 będzie sukcesem

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Właściciel agresywnego psa dostał wyrok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE