Dramat w Katowicach

Zabił 73-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Kierowca miał oszronione szyby

Na ulicy Witosa w Katowicach doszło do koszmarnego wypadku. Na przejściu dla pieszych 72-letni kierujący oplem wjechał z impetem w 73-letnią kobietę. Ta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Niestety, kobieta nie przeżyła. Policjanci pokazali szokujące zdjęcia z tego wypadku. Szyby w samochodzie 72-latka były całkowicie zaszronione.

Zabił 73-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Kierowca miał oszronione szyby

Do tego tragicznego w skutkach wypadku, doszło we wtorek 29 stycznia, kilkanaście minut po 7.00 na ulicy Witosa w Katowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na przejściu dla pieszych 72-letni kierujący oplem astr potrącił pieszą. 73-letnia kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

Kierowcę przebadano alkomatem, był trzeźwy. Policjanci zwrócili uwagę na zaszronioną przednią szybę opla. Sprawie przyjrzy się biegły, którego zadaniem będzie ustalenie przyczyn tego wypadku.

Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Wyprzedzał przez wysepki, skrzyżowanie i przejście dla pieszych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany