SZOK! Kanalie żerują na tragedii rodziców 13-letniej Patrycji! "To oszustwo i skur***ństwo"

2021-01-20 7:31 Rafał Strzelec
Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Ktoś chciał się dorobić na tragedii rodziców 13-letniej Patrycji
Autor: archiwym se.pl

Szok i niedowierzanie! Tylko takie słowa nasuwają się w tego typu sytuacjach. Ktoś próbował zarobić na tragedii rodziców zamordowanej Patrycji (13 l.) z Bytomia. W sieci została utworzona zrzutka, której celem było wsparcie mamy dziewczyny. Jak ujawnił pan Radosław, który aktywnie wspiera rodzinę 13-latki w ostatnich dniach, to niewyobrażalne oszustwo.

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Utworzono zrzutkę na rzecz mamy Patrycji. To oszustwo!

Na jednym z portali, gdzie można zakładać zbiórki charytatywne, pojawiła się zrzutka na pogrzeb 13-letniej Patrycji. - Drodzy przyjaciele, znajomi Patrycji. Jak pewnie wiecie, stała się tragedia i zwracamy się o pomoc do wszystkich, dla których sytuacja nie jest obojętna. Każda złotówka ma wielkie znaczenie. (...) Zbiórka ma na celu pomóc Mamie Patrycji. Pieniążki zostaną przekazane Mamie Patrycji lub Patrycji przyjaciółce - tak brzmiały słowa zamieszczone w opisie zbiórki. Tymczasem jak się okazuje, jest to potworne oszustwo!

Czytaj również: Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Rodzice pochowają zamordowaną Patrycję. Znamy datę pogrzebu

- Ktoś założył fikcyjną zrzutkę na pogrzeb Śp. Patrycji. To oszustwo i sku***ństwo. Nie dajcie się zrobić, nie wpłacać - napisał pan Radosław Palacz, który w ostatnich dniach bardzo mocni wspiera rodzinę z Bytomia, dotkniętą tą straszliwą tragedią. - To jest kłamstwo, to jest ściema, to jest lipa. Nigdy nie było czegoś takiego - dodał pan Radosław w emocjonalnym nagraniu zamieszczonym na Facebooku. - Jestem w stałym kontakcie z rodzicami Patrycji. Jeśli jakakolwiek pomoc będzie im potrzebna, wyjdzie z tego konta. Nie dajcie się zrobić w bambuko. (...) Uważajcie, na tego typu rzeczy - dodał.

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Kacper S. zamordował 13-letnią Patrycję

Przypomnijmy - do tego dramatu doszło 12 stycznia. Kacper S. zabił 13-letnią Patrycję z Bytomia, zadając jej dwadzieścia ciosów nożem. Porzucił jej ciało na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. Początkowo sam pomagał rodzicom i policji w poszukiwaniach dziewczyny, ale przyznał się do zbrodni. W środę 13 stycznia znaleziono ciało. Powodem zbrodni była najprawdopodobniej rzekoma ciąża 13-latki. Jak wykazała sekcja zwłok Patrycji, podejrzenia okazały się słuszne. Chłopak obecnie przebywa w ośrodku dla nieletnich, spędzi tam najbliższe trzy miesiące. Nie będzie odpowiadał jako dorosły, gdyż dokonał zbrodni na kilka godzin przed swoimi 15. urodzinami. Najprawdopodobniej zostanie umieszczony w zakładzie poprawczym do 21. roku życia. O jego losie zadecyduje sąd.

Czytaj także: Kacper S. planował zabójstwo Patrycji. Mówił, że "chce ją za**bać"! Zdradził, gdzie schowa ciało

Kacper S. planował zabójstwo Patrycji. Mówił, że "chce ją za**bać"! Zdradził, gdzie schowa ciało