Zabójstwo w Czerwioce-Leszczynach. Policja zatrzymała podejrzanych

i

Autor: Policja Śląska

Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Mężczyzna zmasakrowany nożem! Policja zatrzymała dwóch podejrzanych

2022-06-25 9:25

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 41-latka w Czerwionce-Leszczynach. W ręce mundurowych wpadli 28-latek i 31-latek. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, ciało ofiary znaleziono na ulicy. Miało ono liczne rany kłute.

Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Sprawcy zadźgali ofiarę nożem

Do makabrycznej zbrodni w Czerwionce-Leszczynach doszło w nocy z 23 na 24 czerwca. Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Rymera zaatakowano 41-letniego mężczyznę. Poszkodowany otrzymał wiele ciosów nożem. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Jak wynika z doniesień lokalnego portalu rybnik.com.pl, to była prawdziwa egzekucja. Mężczyzna miał zostać zaatakowany w aucie. Druga wersja mówi o tym, że napastnicy "pocięli 41-latka, wsadzili go do auta i pozostawili na środku drogi". Z naszych informacji wynika, że ciało mężczyzny leżało na ulicy. Ze względu na policyjne czynności ul. 3 Maja była zablokowana. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców napaści.

Zobacz więcej: Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy

Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Policja zatrzymała podejrzanych

W sobotę, 25 czerwca policja poinformowała o zatrzymaniu podejrzanych o zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. - Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach oraz śledczy z Czerwionki-Leszczyn zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo 41-letniego mieszkańca tej miejscowości. Zatrzymani mają 28 i 31 lat. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Rybniku, gdzie usłyszą zarzuty. Do zdarzenia doszło 23 czerwca w rejonie ulicy 3 Maja. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo z art.148 kk - poinformowała policja.

Jak udało nam się ustalić, sprawcy i poszkodowany najprawdopodobniej spożywali prawdopodobnie wspólnie alkohol. Potem miało dojść do zabójstwa. Młodszy z podejrzanych został zatrzymany w swoim mieszkaniu, natomiast jego 31-letni kompan próbował uciec pociągiem do Czech. Zatrzymano go w Gliwicach na dworcu.

Czytaj koniecznie: Mężczyzna skatowany młotkiem z zazdrości?! Szokujący atak w Częstochowie

Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Zabójstwo kobiety w Gdańsku. Policjanci zatrzymali 54-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE