Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy

2022-06-24 8:42
Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy
Autor: KAZ Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy

Trwa policyjna obława w Czerwionce-Leszczynach. W nocy z czwartku 23 na 24 czerwca doszło tam do zabójstwa. Ulica 3 Maja jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują śledczy, czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, sprawca miał zadać ofierze kilka ciosów nożem.

Zabójstwo w Czerwionce - Leszczynach. Trwa policyjna obława

Do makabrycznego zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 czerwca w Czerwionce-Leszczynach. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Rymera doszło do zabójstwa. Ofiarą ma być około 40-letni mężczyzna, który otrzymał kilka ciosów nożem. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa także policyjna obława za sprawcą.

Czytaj także: Ślemień. Ciężarówka przewróciła się i zawisła do góry nogami na skarpie

- Potwierdzam, że prowadzimy czynności w kierunku zabójstwa. Do zdarzenia doszło około godziny 2 w nocy na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Rymera. Na ten moment nie udzielamy jednak więcej informacji ze względu na dobro prowadzonego śledztwa - informuje mł. asp. Bartosz Polak z KMP w Rybniku.

Ulica 3 Maja jest całkowicie zablokowana.

Jak informuje rybnik.com.pl powołując się na świadka, zbrodnia ta wyglądała, jak egzekucja. 41-letni mężczyzna miał otrzymać kilka ciosów nożem, również w głowę. Jego zakrwawione ciało, miało zostać znalezione w samochodzie.

Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE