Zaboójstwo w Częstochowie

i

Autor: Policja Częstochowa

Zabójstwo w Częstochowie. Skatowany młotkiem 49-latek nie żyje. Są zatrzymani

2022-06-25 14:28

Policja zatrzymała trzy osoby w związku ze śmiercią 49-letniego mężczyzny, który najprawdopodobniej przy pomocy młotka został ciężko pobity na placu Orląt Lwowskich w Częstochowie. Poszkodowany trafił do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Częstochowa: Zatrzymano trzy osoby w sprawie zabójstwa 49-latka

O zdarzeniu pisaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy, że 49-letni mężczyzna został zaatakowany w piątek (24 czerwca) około godziny 18.00 w Częstochowie na placu Orląt Lwowskich. Według policyjnych ustaleń poszkodowany otrzymał kilka ciosów ciężkim narzędziem w głowę i w szyję. Prawdopodobnie był to młotek. Sprawcy zbiegli. Ranny 49-latek trafił do szpitala w ciężkim stanie. Nie udało się go uratować.

ZOBACZ: 13-latka urodziła dziecko 70-latkowi! Nowe szokujące fakty w sprawie z Kielecczyzny

Policja poinformowała w sobotę (25 czerwca), że mundurowi z Wydziału Kryminalnego KMP w Częstochowie zatrzymali do sprawy trzy osoby. Chodzi o 35-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 27 oraz 35 lat. - Śledczy pod nadzorem częstochowskiej prokuratury prowadzą czynności, które mają na celu ustalenie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia. Sprawcom grozi nawet dożywotnie więzienie - podaje policja. Do sprawy będziemy wracać.

Czytaj koniecznie: Zamość: Znaleziono rzeczy 17-latka nad zalewem. Trwa akcja poszukiwawcza

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Użądliły go trzy osy. Umierał na moich oczach - relacja sąsiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE