Zadyma na stadionie Górnika Zabrze

Zabrze: Pseudokibice Piasta Gliwice rzucali racami w sektor, gdzie siedziały dzieci, niszczyli krzesełka! [WIDEO]

2017-10-02 10:31

Podczas niedzielnego meczu Górnika Zabrze z Piastem Gliwice doszło do niebezpiecznych scen. Pseudokibice z Gliwic w pewnym momencie zaczęli rzucać racami w sektor kibiców gospodarzy, gdzie siedziały m.in. dzieci, kobiety i osoby niepełnosprawne.

Protest lekarzy w Polsce. Rezydenci podejmą GŁODÓWKĘ. Minister zdrowia zabrał głos. Relacja na żywo

Na niedzielnym meczu w pewnym momencie zrobiło się bardzo gorąco... O ile w pierwszej połowie meczu, niektórzy narzekali na brak emocji to w późniejszej części spotkania,  sami postanowili zapewnić dawkę rozrywki.

Pseudokibice Piasta Gliwice w pewnym momencie zaczęli demolować swój sektor, wyrywali krzesełka. Odpalili także race, petardy i świece dymne rzucając nimi w sektor, na którym znajdowali się kibice Górnika Zabrze, w tym rodziny z dziećmi...

Górnik Zabrze wygrał niedzielny mecz z Piastem Gliwice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Bramka padła w 79. minucie, z rzutu karnego, który wykorzystał Igor Angulo. Tym samym Górnik Zabrze pozostaje na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy.