Odnalezione

i

Autor: Policja Odnalezione

PILNE! Widziałeś je?

Marta M. i jej 8-letnia córka zostały odnalezione! Były w hotelu w powiecie zawierciańskim

Miały pojechać na zakupy do Częstochowy i słuch po nich zaginął. Policjanci szukają 38-letniej Marty M. i jej 8-letniej córki Ireny. Ostatni raz były widziane 14 stycznia. Od tamtej pory nie nawiązały żadnego kontaktu z rodziną. Widziałeś je?

Zaginęła matka z córką. Miały pojechać na zakupy

AKTUALIZACJA.

Policja poinformowała o odnalezieniu 38-letniej Marty i jej 8-letniej córeczki Ireny. Kobieta wraz z dzieckiem została odnaleziona w hotelu w powiecie zawierciańskim. Obie są całe i zdrowie. Policjantom pomógł anonimowy świadek.

38-letnia Marta i jej 8-letniej córka - Irena, wybrały się wspólnie na zakupy do Częstochowy. 14 stycznia wyszły ze swojego domu w Czarnym Lesie w gminie Mykanów i od tamtej pory nie ma z nimi kontaktu.

Wstępne ustalenia wskazują, że 14 stycznia 2023 roku około 16.00, 38-letnia Marta M. wyjechała z 8-letnią córką – Ireną z domu samochodem marki Citroen Xsara Picasso koloru granatowego.

Do chwili obecnej zaginione nie powróciły do miejsca zamieszkania i nie nawiązały kontaktu z bliskimi

Rysopis Marty M.: wzrost około 176 centymetrów, włosy długie ciemne, oczy brązowe, w chwili zaginięcia ubrana w długi kremowy płaszcz i czarne kozaki.

Rysopis Ireny M.: wzrost około 140/150 centymetrów, włosy długie blond z dłuższą grzywką, oczy zielone, w chwili zaginięcia ubrana w różową kurtkę i niebieskie buty zimowe.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu lub w ostatnim czasie widziały zaginione, proszone są o kontakt z policją pod numerem 112 lub 47 858 0810.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!