Tragedia w Zawierciu. Zaginiony Zbigniew C. nie żyje! Odnaleziono zwłoki mężczyzny

2021-03-01 22:41 bw
Tragedia w Zawierciu. Zaginiony Zbigniew C. nie żyje! Odnaleziono zwłoki mężczyzny
Autor: Facebook; SOS Zaginieni Tragedia w Zawierciu. Zaginiony Zbigniew C. nie żyje! Odnaleziono zwłoki mężczyzny

Tragedia w Zawierciu. Zaginiony Zbigniew C., który w niedzielę, 28 lutego, wyszedł z domu i stracił kontakt z rodziną, nie żyje. Odnaleziono zwłoki 71-letniego mężczyzny. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności jego śmierci. Koszmarne wieści potwierdził między innymi prezydent Zawiercia, Łukasz Konarski, który również był zaangażowany w poszukiwania.

Zbigniew C., 71-letni mieszkaniec Zawiercia, wyszedł z domu w niedzielę, 28 lutego, około godz. 10:00. Kontakt z rodziną się urwał, a mężczyzna nie wrócił, więc rozpoczęto poszukiwania, w które zaangażował się nawet prezydent miasta Łukasz Konarski, który udostępnił informację o poszukiwaniach w swoich mediach społecznościowych. Jak przekazywała zawierciańska policja, mężczyzna miał 165 cm wzrostu, średnią sylwetkę, krótkie popielate włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w czarne, materiałowe spodnie, czarną kurtkę, szary sweter i szare obuwie sportowe. Niestety, mimo szeroko zakrojonych poszukiwań i szybkiej akcji służb, 71-latka nie udało się uratować. W poniedziałek, 1 marca, odnaleziono jego zwłoki. Okoliczności śmierci bada teraz policja wraz z prokuraturą. 

Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE