Zbigniew Stonoga szuka oszusta ze Śląska! "Szkaluje mnie w internecie"

2019-10-10 12:51 RS
Zbigniew Stonoga znany jest z kontrowersyjnych działań
Autor: fot. Super Express Zbigniew Stonoga znany jest z kontrowersyjnych działań

Popularny biznesmen Zbigniew Stonoga wyszedł jakiś czas temu z więzienia. Od tego czasu znów aktywnie uczestniczy w życiu publicznym, organizując zbiórki dla potrzebujących lub krytykując obecną partię rządzącą. Teraz apeluje do internautów, aby pomogli mu w schwytaniu oszusta ze Śląska.

Chodzi o Daniela Kowalskiego, 42-letniego mężczyznę ze Śląska, który widnieje w policyjnych bazach jako osoba poszukiwana za popełnienie przestępstwa z art. 286 § 1 Oszustwo - typ podstawowy. Poszukiwany był ostatnio zameldowany na ul. Kruczej w Pszczynie. Kowalski jest na celowniku lokalnej policji oraz KWP w Katowicach.

Oszust ze Śląska jest poszukiwany również przez Zbigniewa Stonogę. Znany biznesmen opublikował informację na ten temat na swoim profilu społecznościowym. Jak dodał, Daniel Kowalski jest jednym z "administratorów stron szkalujących"  Stonogę w internecie.

Jeśli wiecie coś na temat poszukiwanego przez biznesmena i policję oszusta, natychmiast skontaktujcie się z funkcjonariuszami pod numerem 32 200 14 44.