Zboczeniec grasuje w Żorach! "Obnaża się i masturbuje na oczach uczennic"

2020-09-21 16:21 Rafał Strzelec
Zboczeniec grasuje w Żorach! Obnaża się i masturbuje na oczach uczennic
Autor: pixabay.com

Policjanci w Żorach opublikowali komunikat dotyczący grasującego w okolicach Parku Cegielnia zboczeńca. Wedle relacji świadków mężczyzna pojawia się na miejscu, następnie obnaża i masturbuje na oczach uczennic idących do szkoły. Policja prosi, aby zgłaszać za każdym razem, gdy w mieście znów będzie grasował ekshibicjonista.

Jak podaje żorska komenda dzielnicowi z osiedla Księcia Władysława i 700-lecia uzyskali informację, że na schodach, przy wejściu do Parku Cegielnia od strony ulicy Wodzisławskiej w godzinach 7.00-9.00 pojawia się mężczyzna, który na oczach idących tędy uczennic obnaża się i masturbuje. Mundurowi przeprowadzili rozmowę z dyrekcją pobliskiej szkoły i poprosili, by poinstruowano uczniów na temat zachowania w przypadku podobnego zdarzenia Potem wyruszyli w teren i szukali mężczyzny oraz ewentualnych świadków zdarzenia.

- Teraz dzielnicowi apelują do wszystkich osób, które ewentualnie będą świadkami podobnych zdarzeń o zgłaszanie ich na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach 47 85 532 00 i zapewniają, że każda informacja zostanie sprawdzona - dodają policjanci. Przypomnijmy, że zgodnie z kodeksem wykroczeń osoba dokonująca nieobyczajnego wybryku podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych

Burmistrz przekazał skarb policji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.