Grzegorz R. nie żyje

i

Autor: Policja Zabrze

Tragiczny finał

Znaleziono ciało poszukiwanego 50-letniego mieszkańca Zabrza. Grzegorz R. nie żyje

Koszmarny finał poszukiwań 50-letniego Grzegorza R., mieszkańca Zabrza. Jego ciało odnaleziono w pobliżu ogrodów działkowych „Nad Bytomką" w Gliwicach. Prokuratura zbada, jaka była przyczyna śmierci 50-latka.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Grzegorza z Zabrza

Nie żyje 50-letni Grzegorz R. z Zabrza, którego przez kilkanaście dni poszukiwała policja, kiedy zgłoszone zostało jego zaginięcie. Mężczyzna był po raz ostatni widziany 8 stycznia w dzielnicy Maciejów w jednym ze sklepów przy ul. Kondratowicza. Robił zakupy w Żabce przy skrzyżowaniu z ulicą Wolności.

We wtorek, 24 stycznia, zabrzańscy stróże prawa, wspierani przez policjantów z katowickiego oddziału prewencji, strażaków oraz wolontariuszy, prowadzili intensywne poszukiwania w wytypowanym wcześniej rejonie.

Ciało poszukiwanego mężczyzny odnalazł jeden z zabrzańskich mundurowych. Znajdowało się ono przy ogrodzeniu ogrodów działkowych "Nad Bytomką" w Gliwicach.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, wykonano czynności procesowe w tej sprawie. Sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona, pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci 50-latka. 

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają