Starsza kobieta - zdj. poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Zrobił swej matce coś OBRZYDLIWEGO! 34-latek trafi za kraty na pięć lat?

2019-09-24 10:35

Szokująca historia z Zabrza. 34-letni mężczyzna od dwóch lat znęcał się nad swoją matką. Kobieta przeżyła prawdziwą gehennę, bowiem jej wyrodny syn regularnie robił w mieszkaniu awantury. Kończyło się na groźbach z użyciem noża i... przykładaniem pętli do szyi.

Nie pracował, siedział w domu, miał problemy z narkotykami. To była prosta droga do zatracenia. 34-latek z dzielnicy Zandka stał się sfrustrowany i agresywny. Niestety, ofiarą jego poczynań była biedna 63-letnia matka.

- Znieważał swoją matkę, a podczas awantur dopuszczał się rękoczynów. W ubiegłym tygodniu, podczas jednej z kolejnych awantur, mężczyzna sięgnął po nóż i groził nim swojej matce - opisuje koszmar kobiety zabrzańska policja.

Wystraszona kobieta wreszcie przełamała strach i postanowiła zgłosić sprawę na policję. Opowiedziała funkcjonariuszom, jak wyrodny syn przykładał jej nóż do szyi. Policjanci zatrzymali 34-latka i od razu złożyli wniosek o areszt. Ten potrwa 3 miesiące, ale sąd na pewno swoje dołoży. Zgodnie z art. 207 kodeksu karnego, kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE