Życzenia na Dzień Matki 26.05.2022. Krótkie wyjątkowe życzenia, wierszyki i wiadomości SMS

2022-05-21 12:01
Życzenia na Dzień Matki 26.05.2022
Autor: pixabay.com

Życzenia na Dzień Matki 26.05.2022. Już 26 maja przypada Dzień Mamy. Zobacz przykładowe, wyjątkowe życzenia na Dzień Matki. Zaskocz swoją mamę pięknymi życzeniami w formie wierszyka w wiadomości SMS. Pamiętaj o Dniu Matki, który przypada na czwartek 26.05.2022.

Dzień matki 2022. Życzenia na Dzień Mamy 26.05.2022. Oryginalne wierszyki, wiadomości SMS

Dzień Matki jak co roku obchodzony jest 26 maja. Tego dnia wysyłamy życzenia swoim mamom z okazji ich święta. Wręczamy im prezenty i spędzamy z nimi czas, dziękując za ich poświęcenie. Nie zawsze istnieje możliwość, aby w Dniu Mamy odwiedzić swoją ukochaną matulą. Dlatego zanim się do niej udany, możemy wysłać życzenia w formie wierszyka lub wiadomości SMS lub na Messengerze, wysłać maila albo wysłać kartkę pocztą. Zobacz przykładowe, piękne życzenia na Dzień Matki na 26.05.2022.

W ten piękny i radosny dzieńpragnę złożyć Ci, Mamo,najserdeczniejsze życzenia:długich lat w zdrowiu,szczęścia i wszelkiej pomyślności,spełnienia najskrytszych pragnień,samych cudownych chwil w życiui nieustającej pociechy ze mnie.

***

Droga Mamo, najpiękniejsze składam Ci życzeniaz głębi serca płynące, czekają spełnienia.Niechaj kłopoty znikną, sukcesów Ci tylko przybywa,Zdrowie niech dopisuje, szczęście się nie ukrywa.Wszystko, co piękne i wymarzone,niech w Twoim życiu będzie spełnione

***

Dziękuję za to wszystko,Czym dobroć jest na ziemi,Że Jesteś najważniejsza,Że tego nikt nie zmieni,Że jeden dzień najpiękniejW mym sercu jaśnieć musi:Dla jednych to Dzień Matki,A dla mnie Dzień Mamusi

***

Życzenia na Dzień Matki 2022. Przykładowe wierszyki, piękne życzenia z okazji Dnia Mamy [26.05.2022]

Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,każdym czułym serca uderzeniemi każdym z niego płynącym życzeniemzdrowia, sił i codziennej radościwraz ze słowami największej wdzięcznościZa wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania

***

Mamusiu jedyna,przyjmij szczere życzenia.Niech każda godzinaszczęściem Cię spromienia.Niech życie ulatawśród ciągłej radości.Przy blasku promiennym-nadziei, miłości.

***

Mamo, tak bardzo Cię kochami dziękuję Ci za wszystko.Za Twój uśmiech, który ogrzewamnie w różnych chwilach życia,a najbardziej dziękuję Ci za to, że jesteś.

***

Malowana filiżanka na Dzień Matki

Żyj nam Mamo wiele lat,bo bez Ciebie smutny świat.Bądź szczęśliwa i radosna,niechaj w Twoim sercu zawsze gości wiosna.Uśmiechaj się do świata,on Ci umili Twego życia lata.Kocham Cię Mamo !

Sonda
W Dzień Matki składasz mamie życzenia:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE