horoskop astrologia

i

Autor: SHUTTERSTOCK horoskop astrologia

Astrologia na 2024 rok

Jaka będzie wiosna 2024? Te znaki zodiaku pogrążą się w wiosennej chandrze. Jeden znak zodiaku odmieni swoje życie. Wiosnę 2024 zdominuje Jowisz w Bliźniętach

2023-12-08 12:18

Jaka będzie wiosna w 2024 roku? Astrologia wskazuje kilka znaczących wydarzeń i układów planet, które zdominują wiosnę 2024. W kwietniu czeka nas emocjonalny i pełen miłości wzlot, za który odpowiadać ma Wenus w Baranie. Jednak wiosna 2024 ma być przede wszystkim czasem trudności i smutku. Wszystkie znaki zodiaku odczują to na własnej skórze.

Jaka będzie wiosna 2024? Ten znak zodiaku odczuje zmiany na własnej skórze

Astrologia wskazuje, że cały 2024 rok będzie czasem wymierzania sprawiedliwości. Zarówno na arenie światowej, jak i w życiu każdego z nas zapanuje ład, a winy zostaną odpokutowane. Wiosna 2024 obfitować ma w w wiele zmian i będzie czasem niepokoju. W kwietniu 2024 emocje znaków zodiaku zdominuje Wenus w Baranie. W tym czasie wszystkie znaki zodiaku pogrążą się w cielesnych przyjemnościach. Zodiakalne Ryby oraz Strzelec mogą ulec złudnemu wrażeniu erotycznego działania Wenus, co może mieć katastrofalne skutki. W tle jest zdrada, rozstanie i wdanie się w romans. Wybuchy namiętności nie ominą nikogo, jednak już w maju 2024 czeka kolejna zmiana.

Zobacz także: Dramatyczna przepowiednia dla znaków zodiaku. Nadciąga tsunami problemów. Ten znak zodiaku znajdzie się w samym epicentrum nieszczęść

Maj 2024 upłynie na działaniu Jowisza w Bliźniętach. Będzie to czas przemian i początek czegoś nowego. Ogromne zmiany, które pojawią się na horyzoncie mogą przynieść pozytywne i negatywne wydarzenia. Szczególnie narażone są na nie Bliźnięta. Ten znak zodiaku musi spodziewać się potężnych zmian w swoim życiu. Bliźnięta zadecydują o całkowicie nowej ścieżce życiowej. Jowisz sprawi, że poczują przypływ odwagi i chęci zmian. Los będzie im sprzyjać w każdej dziedzinie życia. Wiosna 2024 zdecydowanie będzie należeć do Bliźniąt. 

Sonda
Interesujesz się astrologią?
Niesamowite ozdoby w centrum Warszawy. Jak podróż w czasie!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają