Numerologia roku urodzenia

i

Autor: Shutterstock Numerologia roku urodzenia

Numerologia w codziennym życiu

Nowy rok numerologiczny. To, ile masz lat zdradzi, co Cię czeka. To będzie czas triumfu sprawiedliwości, a złu tego świata zostanie wymierzona kara

2023-08-11 11:52

Nowy rok numerologiczny. W numerologii nowy rok nie zaczyna się w styczniu, a wraz z pierwszym wrześniowym nowiem. Wynika z tego, że 2024 rok rozpocznie się 15 września. Jaki będzie ten 2024 rok w numerologii? Okazuje się, że nie będzie on tak dobry, jakbyśmy chcieli, ale też nie będzie tragicznie zły. To przede wszystkim będzie czas rozliczeń i sprawiedliwości na świecie.

Nowy rok numerologiczny. 2024 rok zacznie się 15 września 2023

Nowy rok w numerologii nie zaczyna się klasycznie w styczniu ale właśnie we wrześniu. Wraz z nadejściem jesieni rozpoczyna się nowy cykl numerologiczny. Zacznie się on wraz z wrześniowym nowiem i w tym roku będzie to 15 września. Według prognoz numerologów 2024 rok będzie pełen przewrotów. Nie będzie to idealny i nadto spokojny czas, ale też nie będzie bardzo źle. Czeka nas czas sprawiedliwości i rozliczeń. Sprawdź, co nowy roku w numerologii oznacza dla Ciebie. Jak to zrobić?

Sprawdź również: Przepowiednia na wrzesień 2023 dla znaków zodiaku mówi o wielkiej niezgodzie. Kłótnia, która zniweczy wszystko. Armagedon uczuć, który przetoczy się przez życie jednego z zodiaku

Sprawdź swoją numerologiczną wibrację na 2024 rok 

Na początku oblicz swoją liczbę numerologiczną. Aby to zrobić dodaj do siebie wszystkie cyfry z Twojej daty urodzenia. Dla przykładu osoba urodzona 1 czerwca 1978 zrobi to tak: 1+6+1+9+7+8=32, 3+2+5. Jej numerologiczną cyfra jest 5. Rok 2024 w numerologii ma wibrację 8. Aby teraz sprawdzić swoja wibrację na 2024 rok dodaj do siebie swoją liczbę numerologiczną i tą przypisaną 2024. Na naszym przykładzie będzie to 5+8=13, 1+3+4.

Twoja wibracja na 2024 rok to: 1

Rozpoczniesz nowy cykl życia. Czekają Cię nowe decyzje oraz wyzwania. Poczujesz w sobie energię i chęć do działania. Nie będziesz przejmować się niepowodzeniami i osiągniesz zamierzony cel. 

Twoja wibracja na 2024 to: 2

Może to być dla Ciebie trudny i emocjonalny okres. Poczujesz się przytłoczony i pozbawiony motywacji. Nie zrażaj się tym, wkrótce karma się odmieni, a w Twoim życiu wydarzy się coś, co na dobre pozostanie w Twojej świadomości. To będzie dobra zmiana. 

Twoja wibracja na 2024 to: 3 

Pozbądź się uprzedzań. Przywitaj nowy rok pełen nadziei i wiary w lepsze jutro. Będzie to dla Ciebie czas samorozwoju oraz sukcesów na polu zawodowym. Czeka się awans, podwyżka lub całkowita zmiana dotychczasowej kariery. Wyjdzie Ci ona na dobre. 

Twoja wibracja na 2024 to: 4

To będzie dla Ciebie czas ciężkiej pracy. Nie możesz pozwolić sobie na lenistwo, ktoś będzie chciał podważyć Twoje kompetencje. Musisz udowodnić swoją wartość i pokazać, na co Cię stać. 

Twoja wibracja na 2024 to: 5

Otrzymasz wyjątkowy prezent od losu. Będzie to dla Ciebie czas sukcesów i pomyślności. Pamiętaj jednak, by przeszłość zostawić za sobą, w innym razie dopadną Cię wątpliwości i nie wykorzystasz szansy danej Ci przez los. 

Twoja wibracja na 2024 to: 6

To będzie dobry czas dla Twoje życia uczuciowego. Miłość będzie kwitła. Single poznają kogoś wyjątkowego, a osoby będące w związku scementują go i wejdą na kolejny poziom relacji. 

Twoja wibracja na 2024 to: 7

Będziesz odczuwał niepokój. Twoje myśli nie będą spokojnie i cały czas możesz żyć w stresie. Życie dla Ci w kości i będziesz musiał nauczyć się szybko reagować. Być może wydarzy się coś, czego się boisz. Czas zmierzyć się ze swoimi lękami.

Twoja wibracja na 2024 to: 8

To będzie czas rozliczeń. Pora zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Los podaruje Ci to, na co zasługujesz. Nic nie ukryjesz. Tylko ciężka praca i odpowiednia nastawienia sprawią, że otrzymasz nagrodę. 

Twoja wibracja na 2024 to: 9

Zaufaj swojej intuicji, niech ona Cię poprowadzi. Ktoś będzie chciał Cię sprowadzić na złą drogę, musisz wykazać się wewnętrzną mądrością i spokojem. To będzie egzamin Twoich wartości. Tylko od Ciebie zależy, czy go zdasz. 

Sonda
Interesujesz się numerologią?
To nie Prowansja! Niesamowite miejsce w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany