Numerologia roku urodzenia

i

Autor: Shutterstock Numerologia roku urodzenia

Numerologia daty urodzenia

Odkryłam w swojej dacie urodzenia cyfrę, która odpowiada za szczęście w życiu. Odkąd potrafię wykorzystać jej energię to pomyślność sprzyja mi w życiu. Tobie też może pomóc

2023-11-28 8:54

Szczęśliwe liczby w numerologii. Data urodzenia zdradza bardzo wiele na temat każdej osoby. Cyfry występujące w dacie urodzenia stanowią indywidualną wróżbę dla każdego z nas. Niektóre osoby mają wielkie szczęście bowiem nad ich datą urodzenia czuwa najsilniejsza i najbardziej pomyślna cyfra w całej numerologii. Odkąd odkryłam jej energię w swojej dacie urodzenia, to szczęście w życiu towarzyszy mi na każdym kroku. Jej moc sprzyja mi w podejmowaniu ważnych decyzji. Sprawdź, o którą cyfrę chodzi i jak wykorzystać jej moc.

Oto najbardziej szczęśliwa liczba w numerologii. Tylko wybrańcy potrafią wykorzystać jej moc

Numerologia daty urodzenia jest bardzo ważna dla każdego człowieka. To właśnie data naszych narodzin stanowi indywidualną wróżbę dla każdego z nas. W czasach antycznych wierzono, że cyfry i liczby mają ukryte znaczenie i odszyfrowując je można poznać boski porządek i przepowiedzieć przyszłość. Aby poznać swój los należy obliczyć cyfrę numerologiczną Zrobisz to dodając do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia. Ja urodziłam się 1 sierpnia 1987 roku, zatem moje wyliczenia wygląda następująco 1+8+1+9+8+7-34, następnie 3+4=7. W numerologii najważniejsze są cyfry, wyjątkiem są liczby mistrzowskie (11,22 oraz 33), których nie sumujemy. Nad moim losem pieczę sprawuje numerologiczna cyfra 7. To jedna z najbardziej szczęśliwych liczb w całej numerologii. Przynosi ona pomyślność oraz sukces. Zobacz, jak wykorzystać energię numerologii.

Zobacz także: Osoby urodzone tego dnia muszą się strzec. Numerologia na 2024 rok zwiastuje problemy oraz rozstanie. Pechowa data urodzenia

Oto najszczęśliwsza liczba w numerologii. Osoby, które mają ją w dacie urodzenia mogą liczyć na pomyślność od losu

Cyfra 7 uchodzi w naszej kulturze za tą najbardziej szczęśliwą. W Biblii uznawana jest na cyfrę doskonałą, stanowi bowiem połączenie cyfra 3 (symbolizującej duszę oraz niebo), a także cyfry 4 (symbolizującej ciało i ziemię). W numerologii cyfra 7 to unikalny zestaw cech, który wyróżnia się na tle innych cyfr. Symbolizuje mądrość oraz wysoko rozwiniętą intuicję. Numerologiczna cyfra 7 to chęć poznania świata odkrywania jego tajemnic. Stanowi ona idealną kombinację inteligencji oraz umiejętności czerpania emocji z podświadomości. Jeżeli jesteś numerologiczną siódemką to spróbuj wykorzystać jej moc w swoim codziennych życiu. Noś przy sobie amulet symbolizujący cyfrę 7. Może to być naszyjnik w kształcie siódemki, lub pierścionek z siedmioma kamieniami. Jej moc wpłynie na Ciebie i sprawi, że doświadczysz szczęścia. 

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Oto ceny w 2023 roku
Listen on Spreaker.