Ostatni Superksiężyc w 2022 roku przyniesie problemy ze snem i totalne zamieszanie. W pełnię Księżyca, 12 sierpnia czeka nas emocjonalny huragan

i

Autor: Iván Tamás/Pixabay Ostatni Superksiężyc w 2022 roku przyniesie problemy ze snem i totalne zamieszanie. W pełnię Księżyca, 12 sierpnia czeka nas emocjonalny sztorm

Pełnia Księżyca

Ostatni Superksiężyc w 2022 roku przyniesie problemy ze snem i totalne zamieszanie. W pełnię Księżyca, 12 sierpnia czeka nas emocjonalny huragan

2022-08-10 16:40

Pełnia Księżyca w sierpniu 2022 to ostatni Superksiężyc tego roku. Nasz ziemski satelita będzie większy niż zwykle w nocy z czwartku na piątek, z 11 na 12 sierpnia. Będzie to pełnia Księżyca w powietrznym znaku Wodnika i przyniesie nie tylko problemy ze snem. To będzie konkretny wiatr zmian i huragan emocji. Dlaczego 12 sierpnia to ważna data dla wszystkich znaków zodiaku? Co przyniesie pełnia Księżyca w sierpniu 2022?

Nie możesz spać, jesteś rozdrażniona/y, a w głowie kłębią się niespokojne myśli, łatwo wpadasz w konflikty z otoczeniem i czujesz, że wszystko jest nie tak. Tak może objawiać się pełnia Księżyca w Wodniku. Sprawdź w kalendarzu, czy aby dziś nie jest 12 sierpnia. Co ważne, takie uczucia mogą w tobie wzbierać już dzień wcześniej i pozostać z tobą przez dwa kolejne. Pełnia Księżyca w sierpniu 2022 będzie nie tylko ostatnim Superksiężycem w tym roku ( o tym czym jest to zjawisko piszemy TU), ale także wiatrem zmian. Takim, który na morzu potrafi wywołać prawdziwy sztorm. Wszystko przez Księżyc w Wodniku. Ten zodiak jest jak buntownik szukający wolności, ale to właśnie dzięki niemu odnajdziesz swój życiowy cel.

ZOBACZ TEŻ: To wydarzy się w sierpniu 2022. Wielkie zmiany dotkną każdego z nas. Sprawdź horoskop numerologiczny

Pełnia Księżyca w sierpniu 2022. 11 i 12 sierpnia czeka nas huragan emocji i uczuciowy sztorm

W nocy z 11 na 12 sierpnia 2022, dokładnie o godzinie 3:36 będzie miała miejsce pełnia Księżyca w powietrznym znaku Wodnika. Tym zodiakiem rządzi Uran – planeta przebudzenia. Jego moc przyniesie przełom w naszym życiu. Uran i Wodnik będą wzmacniać potrzebę radykalnych zmian, które odmienią nasze życie na lepsze. Jednak zanim to się wydarzy czeka nas prawdziwy huragan emocji i uczuciowy sztorm. Podczas tej pełni Księżyca ujawni się to, co musi zostać ujawnione. Choć wydaje ci się, że wiesz o pewnych sprawach wszystko, nagle odkryjesz, że żyłaś/eś w błędzie. To może dotyczyć zarówno relacji zawodowych jak i rodzinnych. Możesz być w szoku z powodu swoich odkryć ale potraktuj je jak test, który przygotuje cię do lepszego życia. Właśnie tutaj tkwi magia tego Księżyca. Ta pełnia w Wodniku oświetli wszystkie aspekty twojego życia, które ukrywasz, przemilczasz, wątpisz, cenzurujesz i zaprzeczasz sobie. Pozbądź się wszystkiego, co nie pozwala ci być sobą. Tego, co sprawia, że czujesz się mniej wartościowa/y. Pozwól, by rozpadło się w końcu wszystko, co sprawia, że wątpisz w siebie. Księżyc w Wodniku zachęca do połączenia głowy i serca, oczyszczenia oraz przygotowania na zmiany.

Pełnia Księżyca w sierpniu. Rytuały na pełnię 11 i 12 sierpnia 2022

Pełnia Księżyca w sierpniu to idealny czas na oczyszczanie i przygotowanie się na dobro, które ma dla nas Wszechświat. 11 i 12 sierpnia 2022 wykorzystaj pełnię Księżyca w Wodniku do przeprowadzana rytuałów, które pomogą wykorzystać energię tej Luny. Spisz wszystko, co porusza twoje serce. To co z tobą rezonuje, co chcesz zmienić i czego pragniesz. Po 14 sierpnia, gdy Księżyca zacznie ubywać zacznij manifestować, to czego dla siebie pragniesz. Zapal białą świecę (niech wypali się do końca) i stwórz listę wszystkich rzeczy, które cię ograniczają. Sytuacje, związki i inne wydarzenia z życia, które sprawiły, że nie możesz ruszyć dalej. Takie, które cię hamują i stoją na drodze do rozwoju. Spisz i pozwól temu wszystkiemu odejść wraz zanikającym Księżycem. Odpuść wszystkie zaszłości. Tylko tak wprowadzisz zmiany, na które przygotowuje cię ta pełnia. Dlatego trzecim rytuałem jest plan, który pomoże ruszyć do przodu. Zapisz w jaki sposób chcesz prowadzić swój bunt ku wolności i zacznij go realizować drobnymi kroczkami zaraz po pełni.

Pełnia Księżyca w sierpniu 2022. Czego nie wolno robić 11 i 12 sierpnia?

Ta pełnia Księżyca będzie sprzyjała frustracji, która razem z wielką potrzebą buntu może prowadzić do impulsywnych i nieuważnych działań. Dlatego podczas pełni Księżyca w Wodniku - 11 i 12 sierpnia 2022 musisz uważać na to, by nie narzucać innym swoich radykalnych poglądów. Nie zawsze to, co nam wydaje się słuszne jest także dobre dla innych. Pamiętaj, że każdy ma prawo do własnego zdania. Nie rób także zamętu tylko dla zasady. Rebelia dla samej rebelii jest anty skuteczna. Podczas sierpniowej pełni możesz odczuwać także pokusę szukania wolności poprzez ucieczkę od problemów. Oprzyj się jej - nierozwiązane problemy wrócą prędzej niż ci się wydaje. Lepiej skupić się na działaniach, które pozwolą się ich pozbyć. Ale plan wprowadzania w życie rozwiązań zacznij po 13 sierpnia.

QUIZ na piękną duszę. Kierujesz się w życiu sercem czy rozumem?

QUIZ na piękną duszę. Kierujesz się w życiu sercem czy rozumem?

Pytanie 1 z 10
Miłość to dla Ciebie przede wszystkim:
Tańczące z Promocjami 29.07