Numerologia na lato 2023

i

Autor: Shutterstock

Astrologia i horoskopy

Te znaki zodiaku powinny uważać na te liczby. Lepiej nie mieć ich w numerze mieszkania lub telefonu. Przynoszą pecha i sprawiają, że nic Ci nie wychodzi

2023-05-03 6:33

Niektóre z dwunastu znaków zodiaku w horoskopie powinny uważać na otaczające je liczby. Numerologia wskazuje, że te znaki zodiaku odczuwają wibracje cyfr bardziej niż inne, a to sprawia, że niektóre liczby mogą przynosić im pecha, a inne szczęście. Pewne liczby są zwiastunem złych wydarzeń i nie zapewniają spokoju. Lepiej się nimi nie otaczać w codziennych życiu bowiem nigdy nie zaznasz harmonii, a Twoje ciało cały czas będzie gotowe do działania. Te znaki zodiaku powinny unikać wybranych liczb.

Te znaki zodiaku muszą uważać na te liczby. Przynoszą im pecha i sprawiają, że nic się nie udaje

Numerologia wskazuje, że każda liczba i cyfra posiada swoją wibrację, która ją otacza. Może to być pozytywna aura symbolizująca dobre rzeczy, lub wręcz odwrotnie, może być katalizatorem złych emocji i zwiastunem nieszczęść. Niektóre z dwunastu znaków zodiaku w horoskopie są bardziej czułe na znaczenie liczb i potrafią przejmować ich moc. Te znaki zodiaku powinny unikać niektórych cyfr. Mogą one bowiem zaburzać wewnętrzy spokój i prowadzić do wybuchów złych emocji. Lepiej nie posiadać ich cyfr i liczb w numerze mieszkania, telefonu oraz uważać w dni, które mają je w dacie. 

Zobacz także: Horoskop miesięczny na maj. To będzie miesiąc miłości i ognistych romansów. Ten znak zodiaku może wdać się w niebezpieczną relacją

Pechowe liczby dla znaków zodiaku. Lepiej na nie uważać

Pechowa liczba 13 dla zodiakalnego Barana

W tarocie liczba 13 przypisana jest śmierci i oznacza wszechobecny chaos. Zodiakalne Barany są bardzo wrażliwe na otoczenie i nie odnajdują się w nieogarniętej rzeczywistości. Liczba 13 może na nich działać demotywująco i sprawiać, że utracą swoją siłę. 

Pechowa liczba 4 dla zodiakalnych Bliźniąt 

Liczba ta w języku chińskim brzmi tak samo jak "śmierć", różnica zauważalna jest jedynie w zapisie. Bliźnięta powinny jej unikać. Z uwagi na dwojaką naturę Bliźniąt lepiej trzymać się od tej liczby z daleka. Może ona bowiem "namawiać" do złego i sprawić, że Bliźnięta zaczną podejmować za bardzo pochopne decyzje. 

Pechowa liczba 9 dla zodiakalnej Panny

Dziewiątka oznacza wielkie cierpienie. Zodiakalne Panny ze swoją obsesyjnym zachowaniem na punkcie perfekcyjności oraz chęcią pomagania wszystkim dokoła mogą w otoczeniu liczby 9 czuć się za bardzo przytłoczone i smutne. 

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Jak Jerzy Skolimowski podbił Hollywood? Historia z Koprem