Co numerologia mówi o inflacji?

i

Autor: Shutterstock Co numerologia mówi o inflacji?

Co się wydarzy?

Ten dzień będzie granicą. Zapamiętaj tę datę. Spójrz w niebo, a zrozumiesz. Świat ujawni swe sekrety i objawi się sprawiedliwość

2023-08-29 14:56

Nowy rok numerologiczny. Już 15 września 2023 rozpocznie się kolejny, ważny cykl w numerologii. Tego dnia zacznie się nowy rok numerologiczny. 2024 rok w numerologii ma być czasem oczyszczenia się ziemi i pozbycia się złej energii. Wydarzy się wiele ważnych rzeczy, które mogą mieć bezpośrednie przełożenie na życie każdego z nas. Rok 2024 w numerologii posiada wibrację ósemki. Liczbę te cechuje przede wszystkim perfekcjonizm i ambicja, ale także i fanatyzm.

Nowy rok w numerologii. Kiedy się zacznie 2024 rok? 

Numerologia to dziedzina ezoteryki, która znana jest już od tysięcy lat. Starożytni przypisywali liczbą magiczne znaczenie i doszukiwali się w nich boskiego porządku dla świata. Dzisiaj numerologia to przede wszystkim zabawa i odkrywanie, co mogą nam powiedzieć liczby. W numerologii każdy kolejny, nowy rok nie zaczyna się w styczniu, a już wcześniej - wraz z pierwszym wrześniowym nowiem. W tym roku data ta wypada 15 września. To właśnie wtedy rozpocznie się 2024 rok w numerologii.

2024 rok w numerologii. Co się wydarzy?

Rok 2024 w numerologii, który rozpocznie się 15 września posiada wibrację liczby 8. To ona będzie sprawowała nam nim pieczę. Dla świata oznacza to czas wielkich rozliczeń i eliminację problemów. Niektórzy przepowiadają, że nowy rok numerologiczny może przynieść rozwiązania konfliktów i sprawiedliwość dla przestępców i zdrajców. Numerologiczna liczba 8 to również ambicja i dążenie do realizacji celów. To będzie dobry czas na podjęcie nowych wyzwań i odmianę swojego życia. Warto jednak pamiętać, że numerologiczna 8 to także fanatyzm i radykalne działania. Takie nastawienie może sprawić, że zaślepieni dążeniem do realizacji własnych planów, zapomnimy o tym, co naprawdę jest ważne. 

Tutaj sprawdzisz, co numerologiczny rok 2024 oznacza dla Ciebie. 

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Nowa "Ściana płaczu" powstała w rekordowym tempie!