duchy

i

Autor: shutterstock

Upiorny quiz na psychikę! Jak bardzo lubisz się bać. Ten test "wjedzie Ci na banię" Nie dla "boidudków"

2023-04-28 11:03

Quiz, czy łatwo można Cię wystraszyć? Opowieści o duchach, atakach zombie, horrory oraz filmy, w których krew leje się hektolitrami na stałe znalazły sobie miejsce na naszej kulturze. Ludzka psychika ma to do siebie, że lubi się bać, a dreszczyk emocji, jaki czujemy bywa ekscytujący. Oczywiście, jedynie w przypadku, gdy siądziemy sobie na kanapie z piwkiem i zastanawiamy, się dlaczego bohaterowie horrorów są tacy naiwni. Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, jak silną masz psychikę i czy łatwo się wystraszyć. Ten quiz zdradzi wszystko i gwarantuje "wjazd na banię" dla najsłabszych.

QUIZ na psychikę! Łatwo Cię wystraszyć?

Mówi się, że uczucie strachu towarzyszy nam od początku ewolucji i jest naszą naturalną barierą samozachowawczą. W dawnych latach, kiedy nie było elektryczności, noc oznaczała wszechobecną ciemność, z tego narodziły się legendy o świecie duchów i demonów. Ten prehistoryczny lęk został nam do dzisiaj. Z drugiej jednak strony, ludzie uwielbiają się bać i czuć lekki dreszczyk emocjo z tym związany. Nie bez przyczyny horrory i opowieści o duchach cieszą się tak wielkim powodzeniem. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jak silną masz psychikę i czy łatwo jest Ciebie wystraszyć. To nie jest test dla "boidudków" i osób o słabych nerwach. Sprawdź, czy sie nie boisz. 

Zobacz także nasze inne quizy:

Astralny quiz, jakim zwierzęciem jesteś? Co drzemie w Twojej duszy? Zmysłowa kocica, czy leniwiec, co na darmo nie kica

QUIZ. Jak dobrze znasz mężczyzn? Czy potrafisz zrozumieć płeć przeciwną? Gubisz się męskiej logice, jak w rozrzuconych przez nich skarpetach, a może czujesz tego bluesa?

QUIZ. Pełen wyzwań test o kwiatach z PRL-u. Jeśli pamiętasz anginkę, to masz już jeden punkt

Quiz na psychikę! Jak bardzo odporny jesteś. Ten test "wjedzie Ci na banię"

Pytanie 1 z 9
Wierzysz w duchy?

Pamiętaj, że quiz jest formą zabawy i nie warto go brać zbyt dosłownie. Zwłaszcza taki rodzaj quizu jak nasz to czysta rozrywka i możliwość poznania siebie bliżej. 

Otwarcie lotniska w Radomiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany