Aida Kosojan-Przybysz

i

Autor: AKPA

Ważne słowa

Wróżka Aida z przepowiednią na lata. Wizjonerka mówi o poważnych konsekwencjach

2023-06-29 12:18

Aida Kosojan-Przybysz znana Polakom jako wróżka Aida przekazała swoim fanom ważną wiadomość. Wizjonerka zwróciła uwagę na potężną moc, której wiele osób używa nieświadomie, a która może powodować krwawe rany. „Świadomość przede wszystkim” – odpowiadają internauci.

Wróżka Aida zwraca uwagę na samospełniającą się przepowiednię. Wizjonerka, a także wokalistka z Gruzji, która od lat mieszka w Polsce dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Nazywana wróżką Aidą ma mnóstwo fanów, dla których jest duchowym wsparciem. Na Instagramie obserwuje ją ponad 53 tys. osób. To właśnie w mediach społecznościowych Aida zostawia ważne wskazówki. Tym razem napisała o ogromnej mocy, którą ma każdy z nas.

Wróżka Aida z przepowiednią o wszechpotężnej mocy. Wizjonerka mówi o krwawych ranach

Aida Kosojan-Przybysz zwraca uwagę na ważny aspekt naszego życia. Wizjonerka przypomina o ogromnej mocy słów, które wypowiadamy. Na swoim instagramowym profilu zostawiła przesłanie do fanów.

- „Słowo jest siłą, energią, bronią wymierzoną w kogoś lub samego siebie. Tak wiele ostrych słów wypowiedzianych świadomie lub nieświadomie zostaje na zawsze w naszej pamięci. Tak wiele ran zadanych słowami krwawi przez długie lata. Słowa to klucze otwierające i zamykające serca. Słowa to klucze, które nosisz w kieszeni swojej duszy. Zastanów się nad każdym słowem, które wypowiadasz na głos. Mów dobrze. Myśl dobrze – pisze Aida Kosojan-Przybysz.

Fani Aidy nie kryją, że wizjonerka trafiła tym wpisem w punkt. Instagram zalała fala komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Ta roślina chroni przed wampirami energetycznymi oraz przynosi szczęście i dostatek. Warto posadzić w ogrodzie lub na balkonie. Będzie też doskonałym prezentem

- Dziś słowa miały duże znaczenia w dalszym moim życiu - jadąc taksówka po Warszawie zobaczyłam napis z napisem -„Uwierz w siebie" -uwierzyłam.

- Brawo Aida. Wspaniale, że o tym przypominasz.

- Dokładnie!!! Słowa bolą, a już zwłaszcza wypowiadane w złości, w kłótni nawet nie zdajemy sobie sprawy, a później już ciężko to cofnąć.

- Tak, świadomość przede wszystkim.

- Cudowne słowa zgadzam się z tym - komentują internauci.

Sonda
Zgadasz się z tym, że słowa mają ogormną moc?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Listen on Spreaker.