Zmiana lat numerologicznych 2018 - wróżka Cesaria UJAWNIA

2017-09-19 17:16

Zmiana lat numerologicznych 2018. 20 września 2017 to jedna z najważnieszych dat dla wszystkich osób, które interesują się numerolgią. A wszystko dlatego, że w ten dzień wypada zmiana lat numerologicznych. Co to może oznaczać i czego możemy się spodziewać w związku z tym wydarzeniem? O wyjaśnienie zmian dotyczących lat numerologiczych poprosiliśmy wróżkę Cesarię. Sprawdźmy, co nas czeka.

Zmiana lat numerologicznych 2018. Wielkimi krokami zbliża się zmiana lat numerologicznych 2018. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z nas dokładnie wiedział, w jaki rok numerologiczny wchodzi. To od tego zależy nasze powodzenie w pracy, czy życiu rodzinnym. Dzięki temu wiemy również, jaki okres w życiu jest dla nas najbardziej szczęśliwy. Jak obliczyć w jakim roku numerologicznym się znajdziemy? SE.pl poprosił o wytłumaczenie wróżkę Cesarię.

- Istotną sprawą jest odpowiednie obliczenie, w jaki rok numerologiczny wchodzimy. W tym celu należy wiedzieć jaką jesteśmy wibracją numerologiczną z całości daty urodzenia. Na pierwszy rzut oka może się to wydać skomplikowane, ale wbrew pozorom dla każdego okażą się łatwymi obliczeniami. Dla przykładu dokonam obliczeń na podstawie swojej daty urodzenia: 1.11.1983 r.. Dodaję wszystkie cyfry (w numerologii wibracje) do siebie: 1+1+1+1+9+8+3=24. Wynik nie może pozostać dwucyfrowy, więc sprowadzamy go do postaci jednocyfrowej, a więc w moim przypadku będzie to 6. Cyfra 6 jest moją wibracją urodzeniową - tłumaczy w rozmowie z SE.pl wróżka Cesaria.

Dzięki tym obliczeniom, teraz możemy określić w jaki rok numerologiczny wchodzimy.

- Zawsze bierzemy pod uwagę ten nadchodzący rok kalendarzowy, a więc 2018 rok. Dokonuje się ponownie obliczenia wibracji roku 2018 w ten sam sposób, co obliczenia wibracji daty urodzenia, a więc: 2+0+1+8=11 =2 . Będzie to wibracja 2 z 11. Uzyskane dwie cyfry (wibracje) dodajemy do siebie, a więc wibracja urodzeniowa 6 + 2 (wibracja roku 2018). Otrzymujemy wynik 8, który oznacza ósmy rok numerologiczny. Więc zarówno ja, jak i wszystkie osoby, których wibracja z dnia urodzenia jest 6 wchodzą właśnie w ósmy rok numerologiczny. Zawsze obliczenia redukujemy do cyfry, gdyż jak wiemy mamy tylko 9 lat numerologicznych - zaznacza wróżka Cesaria.

Kiedy już obliczyliśmy nasz rok numerologiczny, możemy dowiedzieć się co dokładnie nas czeka. Specjalnie dla Czytelników SE.pl wróżka Cesaria określiła, co może nas czekać w zależności od roku numerologicznego, w którym się znajdziemy. W naszej galerii zdjęć umieściliśmy podpowiedzi wróżki.

Wróżka Cesaria zajmuje się numerologią i wróżeniem od 12 lat. W swojej pracy korzysta głównie z kart Tarota - jak tłumaczy - są najbliższe jej sercu. Wróżka Cesaria korzysta również z kart anielskich oraz runami. Osobom, które potrzebują pomocy, wróżka Cesaria potrafi wróżyć z takich dziedzin jak: zdrowie, przyjaźń, praca czy finanse. Wróżka Cesaria ukończyła kilka kursów: m.in. wróżenia z kart Tarota oraz kurs numerologii.

Czytaj: Kiedy nastąpi koniec świata? 23 września 2017. Szczegóły PROROCTWA

Zobacz: Asteroida UDERZY w Ziemię! Naukowcy nie mają wątpliwości

Nasi Partnerzy polecają