A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow

i

Autor: Materiały prasowe A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow

Reese Witherspoon Book Club

„A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow”, Laury Taylor Namey. Powieść, która przywraca wiarę w siłę miłości.

2023-02-22 9:33

Miłość zdarza się, nawet gdy zupełnie nie jest częścią planu. Ale czy warto rzucić wszystko i ruszyć za głosem serca, tylko dlatego, że na horyzoncie pojawiło się uczucie? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w książce „A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow” Laury Taylor Namey od Wydawnictwa Lekkie.

Lato w deszczowej Anglii nie dla wszystkich jest spełnieniem marzeń. Lila Reyes,  amerykańska licealistka, ma się o tym przekonać na własnej skórze. Podwójna zdrada, żałoba, tajemnica i kłamstwa niszczą idealne życie dziewczyny. Po trudnym roku w gwarnym Miami trafia do spokojnego Winchester, by odpocząć i odświeżyć umysł. Przez cały czas walczy z wewnętrznymi demonami, które nie pozwalają jej cieszyć się wakacjami. To, co dla niektórych byłoby wymarzoną podróżą, wydaje się Lili koszmarem. Czy przystojny chłopak z lokalnej herbaciarni zdoła przekonać ją, by zmieniła zdanie?

Książka polecana przez prestiżowy Reese Witherspoon Book Club.

„A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow” Laury Taylor Namey dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

„A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow”, Laury Taylor Namey przywraca wiarę w siłę miłości.
A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow

i

Autor: Materiały prasowe A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow Link: Tu kupisz książkę „A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow”, Laury Taylor Namey
Sonda
Który film dla młodzieży jest najlepszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany