SG Harde_Dom pośród sosen

i

Autor: Materiały prasowe SG Harde_Dom pośród sosen

Reese's Book Club

Brutalna historia z mroczną tajemnicą. „Dom pośród sosen”, bestseller Any Reyes.

2023-08-23 13:53

Debiutancka powieść „Dom pośród sosen” Any Reyes błyskawicznie stała się bestsellerem „New York Timesa” i jest polecana przez Reese Witherspoon. Założony przez gwiazdę klub książkowy to jedno z najbardziej liczących się na świecie stowarzyszeń literackich.

Maya Edwards od lat cierpi wskutek traumy, której doświadczyła jako nastolatka. Była świadkiem tajemniczej śmierci najlepszej przyjaciółki. Od tamtej pory nie potrafi pozbyć się przekonania, że wie, kto zamordował Aubrey... Kiedy pewnego dnia Maya trafia w internecie na nagranie, na którym inna dziewczyna umiera w podobny sposób jak Aubrey, dociera do niej, że jest w niebezpieczeństwie. Postanawia więc przeprowadzić śledztwo na własną rękę i jedzie do rodzinnego Pittsfield.

Wszystkie tropy prowadzą do ukrytej w lesie chaty jej dawnego chłopaka. Jaką tajemnicę skrywa sekretny dom Franka? I czy niedokończona książka nieżyjącego ojca pomoże dziewczynie w odkryciu prawdy?

Dom pośród sosen – mgliste wspomnienia, niewyjaśniona śmierć i podróż, która ma dać odpowiedź.

Ana Reyes. Jej debiutancka powieść Dom pośród sosen błyskawicznie stała się bestsellerem „New York Timesa” i jest polecana przez Reese Witherspoon. Autorka ukończyła studia magisterskie na Louisiana State University i uczy kreatywnego pisania. Jej prace pojawiały się w „Bodega”, „Pear Noir!” oraz „The New Delta Review”. Mieszka z mężem w Easthampton w stanie Massachusetts.

Reese’s Witherspoon Book Club – gwiazda Hollywood, znana z Legalnej blondynki oraz Wody dla słoni, i zapalona czytelniczka, co miesiąc wybiera książkę z ciekawą fabułą, której bohaterką jest kobieta. Jej klub książkowy jest obecnie jednym z najbardziej liczących się na świecie stowarzyszeń literackich.

Książka „Dom pośród sosen” dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

SG Harde_Dom pośród sosen

i

Autor: Materiały prasowe SG Harde_Dom pośród sosen Link: Tu kupisz książkę „Dom pośród sosen”