Drogi swiety Mikolaju 1

i

Autor: Wydawnictwo Harde

Jak przetrwać święta

„Drogi Święty Mikołaju #1”, Nataszy Sochy i Magdy Mazur, czyli, jak uratować święta?!

2022-10-11 23:38

„Drogi Święty Mikołaju #1” Nataszy Sochy i Magdy Mazur od Wydawnictwa Lekkie, to powieść o wyboistej drodze do bożonarodzeniowego szczęścia, którą podążają samotna mama z nastoletnim synem, prawniczka i artysta, tworzący fatalnie dobraną parę, i pewna kobieta sukcesu, która nie boi się prawie niczego. Prócz własnej matki.

Kiedy listopadowe podmuchy wiatru sprawiają, że czasem aż trudno otworzyć drzwi, a w sklepach od rana do wieczora puszczają White Christmas, jedni radośnie zacierają ręce, inni zaś popadają w głęboką frustrację.

Święta Bożego Narodzenia budzą w nas skrajne emocje. Zderzenie dziecięcej wiary w magię Gwiazdki z pełną niespełnionych oczekiwań rzeczywistością bywa bolesne. Ale i budujące. Czy każde święta można uratować? Odnaleźć ich ducha? Zaspokoić tęsknoty? 

Drogi Święty Mikołaju #1 opowiada o tym, jak pomimo przeciwności losu, zaznać bożonarodzeniowego szczęścia.

Najlepsze komedie PRL. Historyk recenzuje. Historia z Koprem

O autorkach:

Magda Mazur: Nic, co kobiece, nie jest jej obce. Jej zdaniem gdyby nie literatura dla pań, nie doszłoby do przynajmniej kilku rewolucji: w damskich portfelach, rodzinnych kuchniach i małżeńskich sypialniach. Pisała reportaże, była korespondentką wojenną, stworzyła pierwsze w historii pisma dla kobiet w języku ukraińskim. Wydała kilka książek, ale Drogi Święty Mikołaju #1 to jej powieściowy debiut.

Natasza Socha: Dziennikarka, felietonistka, a dziś przede wszystkim autorka bestsellerowych powieści. Pochodzi z Poznania, ale mieszka pod Akwizgranem, gdzie o ile nie tańczy zumby, tworzy wyraziste kobiece postaci, które zaraża swoim sarkastycznym poczuciem humoru, jak ostatnio w serii Agencja rozbitych serc czy właśnie w Drogi Święty Mikołaju #1. Z Magdą Mazur znają się i dobrze bawią od mniej więcej ćwierćwiecza.

Książka „Drogi Święty Mikołaju #1” Nataszy Sochy i Magdy Mazur (wydanie drugie, poprawione) dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Sonda
Planujesz już tegoroczne Boże Narodzenie?
Nasi Partnerzy polecają