Drogi święty Mikołaju #2

i

Autor: Materiały prasowe Drogi święty Mikołaju #2

Książka ze świętami w tle

Drogi święty Mikołaju #2, Magda Mazur

2022-11-26 22:25

„Drogi święty Mikołaju #2”, Magdy Mazur od Wydawnictwa Lekkie, to kontynuacja gwiazdkowego bestsellera. Tym razem zajrzymy do Toskanii, gdzie bohaterka dobrze znana z pierwszej części straci głowę dla niebywale przystojnego Włocha… Pojawi się temat blasków i cieni życia pracujących matek i dojdzie do zaręczyn w bardzo nietypowym miejscu.

Dobry duch Bożego Narodzenia kapryśnie rozdziela swoje łaski. Jednym funduje niezapomnianą Gwiazdkę, innym rodzinny horror z cudnie przystrojoną choinką w tle. Kiedy kolejne okienka kalendarza adwentowego tylko przybliżają katastrofę, nie pozostaje nic innego, jak poprosić o pomoc Świętego Mikołaja. Kto w tym roku może się spodziewać podarków, a na kogo czeka rózga? Czy Karolinę zbałamuci przystojny włoski adwokat, Renata odzyska fotel prezeski, a Alicja dowie się, co naprawdę oznaczają nadgodziny jej męża?

Gdy już wszystko stoi na głowie, to znak, że właśnie... idą święta. W tym momencie Magda Mazur zadaje kluczowe pytanie: – Kto naprawi tę Gwiazdkę? I w odpowiedzi oddaje w ręce czytelniczek i czytelników powieść będącą kolejną odsłoną przebojowego „Drogiego Świętego Mikołaja”. Kto nie zna części pierwszej, ma szansę wpisać obie na listę gwiazdkowych życzeń. Nie będzie zawiedziony, bo czyta się to znakomicie.

O autorce: Magda Mazur – nic, co kobiece, nie jest jej obce. Jej zdaniem, gdyby nie literatura dla pań, nie doszłoby do przynajmniej kilku rewolucji: w damskich portfelach, rodzinnych kuchniach i małżeńskich sypialniach. Pisała reportaże, była korespondentką wojenną, stworzyła pierwsze w historii pisma dla kobiet w języku ukraińskim. Wydała kilka książek, ale „Drogi Święty Mikołaju #1” to jej powieściowy debiut. Po sukcesie książki przyszła pora na drugą jej część.

Książka dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Drogi święty Mikołaju #2

i

Autor: Materiały prasowe Drogi święty Mikołaju #2 Link: Tu kupisz książkę Drogi święty Mikołaju #2, Magdy Mazur
Sonda
Kupujesz już prezenty na Boże Narodzenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają