Dusze spopielone_Harde

i

Autor: Materiały prasowe Dusze spopielone_Harde

Nagradzana autorka

„Dusze spopielone” - Anna Rozenberg o miłości i zatraceniu

2023-11-03 16:21

Zdobywczyni najważniejszych polskich kryminalnych nagród literackich, m.in. Nagrody Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Powieści Kryminalnej i Nagrody Specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału powraca z nową powieścią i nie zawodzi. „Dusze spopielone” Anny Rozenberg od Wydawnictwa Harde to lektura obowiązkowa dla fanów gatunku.

Młoda para zostaje zamordowana w dniu ślubu. Czym narazili się zabójcy, że w brutalny sposób przerwał ich drogę do szczęścia? Nikt nie wierzy, że ci spokojni ludzie mogli mieć wrogów! Policja z Woking prowadzi śledztwo, które z każdym tropem gmatwa się coraz bardziej.

Na jaw zaczynają wychodzić brudne tajemnice: brzydkie kłamstwa, podwójne życie, niepokojące upodobania seksualne. W tle pojawia się olbrzymia fortuna. A wszystkie ślady prowadzą do zabytkowego toru wyścigowego w Brooklands. Inspektor David Redfern musi nie tylko rozwikłać sprawę, ale też rozegrać własną śmiertelną grę i poznać prawdę o samym sobie…

W świecie wielkich pieniędzy nie ma miejsca na czystą grę.

[...]

Inspektor przejrzał (…) tabelę pełną rzędów cyfr i symboli, natrafiając szybko na niebieskie kółko zrobione wokół jego numeru telefonu. Wiedział, że patrzy na wykaz rozmów jakiejś osoby, ale kompletnie nie kojarzył, kim była. Odruchowo zajrzał na drugą stronę, ale i to nie przyniosło odpowiedzi. Czuł narastające w mięśniach napięcie i nieprzyjemne mrowienie na karku.

Knight nie wytrzymał ciszy i przerwał ją pytaniem:

– Możesz mi powiedzieć, o czym rozmawiałeś z Lucy Black na dobę przed jej śmiercią?

[...]

Anna Rozenberg. Częstochowianka, redaktorka i nauczycielka kreatywnego pisania. Od 2011 roku mieszka w Wielkiej Brytanii, która inspiruje ją literacko. Zdobywczyni najważniejszych polskich kryminalnych nagród literackich, m.in. Nagrody Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Powieści Kryminalnej i Nagrody Specjalnej im. Janiny Paradowskiej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału.

Autorka świetnie przyjętych opowiadań w antologiach Zimno, zimniej, zbrodnia i Zbrodnia w operze oraz thrillera Zawsze będziesz winna. Ma dwie osobowości–podróżniczki łaknącej przygód w rytmie starego rocka oraz zatapiającej się w lekturze kryminału miłośniczki ogrodu, kociego mruczenia i aromatycznej kawy.

Książka „Dusze spopielone” Anny Rozenberg dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji audiobook i e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera książki 8 listopada.

Dusze spopielone_Harde

i

Autor: Materiały prasowe Dusze spopielone_Harde Link: Tu kupisz książkę „Dusze spopielone” Anny Rozenberg
Nasi Partnerzy polecają