Graham Masterton będzie miał własnego krasnala we Wrocławiu

i

Autor: Jakub Nocoń / mat. prasowe Graham Masterton będzie miał własnego krasnala we Wrocławiu

Wielka okazja dla fanów

Graham Masterton na Targach Książki i Mediów Vivelo 2023!

2023-04-25 13:05

Szykuje się nie lada gratka dla fanów twórczości Grahama Masertona! Już w maju, podczas Targów Książki i Mediów Vivelo 2023 będzie można spotkać się ze słynnym pisarzem. Szczegóły w naszym artykule.

Targi Książki i Mediów 2023 w Warszawie to nie lada gratka dla wszystkich fanów czytelnictwa. Będzie można tam zdobyć autograf ulubionego autora, zamienić kilka zdań i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W tym roku fani twórczości Grahama Mastertona będą mieli nie lada gratkę - to właśnie na PGE Narodowym w Warszawie będzie można spotkać legendarnego pisarza. Na tym jednak nie koniec - poza możliwością nabycia jego książek, na fanów czekają także inne atrakcje. Miejsce Targów Książki i Mediów 2023 zostanie podzielone na kilka stref, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. - Poznaj nasze wyjątkowe strefy, które w trakcie targów znaleźć będzie można po hashtagach: #dzieńdobry  #mamatatadziecko  #booktok  #gaming  #wystawcy  #scenagłówna  #audio  #lifestyle  #szkoła  #spotkajautora  #livecooking  #agenciliteraccy - chwali się organizator. 

Targi Książki i Mediów 2023 w Warszawie potrwają przez cztery dni. Początek - 18 maja. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Duda.

Graham Masterton odwiedzi Polscę już w maju podczas Targów Vivelo 2023
Nasi Partnerzy polecają