Harde_Kingdom of Without

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Kingdom of Without

Światowa premiera

„Kingdom of Without” Andrei Tang. Cyberpunkowa powieść YA

2023-11-16 11:20

Młoda, sprytna złodziejka musi użyć swojego kunsztu, aby przetrwać w futurystycznym Pekinie w tej inspirowanej Les Misérables, cyberpunkowej powieści dla młodych dorosłych. „Kingdom of Without” Andrei Tang od Wydawnictwa Harde przypadnie do gustu fanom „Szóstki Wron” oraz „Fullmetal Alchemist”.

Rewolucja to dzieło odważnych. Ale i szalonych. Tylko tacy przeciwstawią się reżimowi. Pekin jest pod stałym nadzorem. Armia Beiyangu, wsparta cyborgami i tajemniczą Brokatową Gwardią, kontroluje każdą ulicę. Mury dzielą miasto na kręgi. Ning'er mieszka w najbiedniejszym Szóstym Kręgu, gdzie ludzie gotowi są oddać wszystko za najmniejszą choćby działkę narkotyku zwanego Zadowoleniem.

Gdy młoda złodziejka decyduje się na udział w rabunku, spodziewa się łatwych pieniędzy. Ale nawet nie podejrzewa, że na swojej drodze spotka chłopaka, którego marzenia zmienią jej życie. Czy Ning'er ma dość odwagi, by wspólnie z nim przeciwstawić się terrorowi władzy? Musi szybko odpowiedzieć sobie na to pytanie – stawka wciąż rośnie, a czas się kończy.

Fragment książki „Kingdom of Without” 

[...] Wieść niosła, że jeżeli kiedykolwiek zobaczysz Brokatową Gwardię na własne oczy, nie pożyjesz wystarczająco długo, aby o tym komuś opowiedzieć. Teoretycznie byli oni tylko osobistą gwardią cesarza. W rzeczywistości nie istniało żadne „tylko”. Byli szkoleni, żeby siać śmierć i zniszczenie i nie dbać o nic poza wykonywaniem wszystkich rozkazów w służbie tronowi.

W ten sposób rozpoczęła się masakra. Nikt nie widział, jak Skowronek umierała. Można by przeglądać istniejące nagrania nawet klatka po klatce – i byli tacy, którzy to zrobili – ale nie było żadnego ujęcia, gdzie byłoby widać kulę, która pozbawiła Bailing jej skrzydeł. Po wszystkim, pośród chaosu i żalu, nikt nie mógł odnaleźć jej ciała. Jednak wszyscy byli pewni, że tamtego dnia zginęła razem z innymi buntownikami znajdującymi się na placu. [...]

Andrea Tang. Dorastała w Princeton w stanie New Jersey, a obecnie mieszka, pisze i pracuje w okolicach Waszyngtonu. Uwielbia sztuki walki, a szczególnie brazylijskie jiu-jitsu. W wolnym czasie lubi się uczyć nowych sportów i chodzić do teatru.

Harde_Kingdom_v3

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Kingdom_v3 Link: Tu kupisz książkę „Kingdom of Without” Andrei Tang

Książka „Kingdom of Without” Andrei Tang dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera książki 22 listopada.

Nasi Partnerzy polecają