Księżniczka południa

i

Autor: Materiały prasowe Księżniczka południa

Erotyk

Kochaj jakby jutra nie było. „Księżniczka południa” Katarzyny Saskiej

2023-07-21 15:43

Zanurz się w magicznym świecie emocji, sekretów i zmysłowych uniesień, z jakich utkana jest najnowsza powieść Katarzyny Saskiej – „Księżniczka południa”. Książka od Wydawnictwa Lekkie, dedykowana dorosłym czytelnikom, dostępna jest jako e-book i audiobook.

W nowej powieści Katarzyny Saskiej – „Księżniczka południa” – poznajemy Angelicę, cenioną prawniczkę z Nowego Jorku. Oprócz odnoszenia sukcesów na sali sądowej jest także entuzjastką ostrych przyjemności bez zobowiązań. Tajemnicza przeszłość, którą latami ukrywała, niespodziewanie powraca, oczywiście w najmniej odpowiednim momencie. W młodości Angelica spotkała Victorię, która nie tylko zaopiekowała się nią, ale i uwikłała dziewczynę w świat narkotykowego biznesu. Po wielu latach ich drogi się rozeszły, a Angelica postanowiła zmienić swoją tożsamość i rozpocząć nowe życie.

Na urodzinowym przyjęciu Angeliki pojawia się Adriano, słynny piłkarz hiszpańskiego pochodzenia. Między tą dwójką rodzi się wzajemne pożądanie, które skłania ich do podjęcia niebezpiecznej gry. Czy sytuacja, w której się znajdą, to tylko przypadek, a może wszystko zostało ukartowane? Czy Angelica i Adriano stali się marionetkami w rękach bezwzględnej kobiety, której pragnienie zemsty nie zna granic?

Każda kolejna strona tej gorącej, erotycznej powieści zostawia czytelnika w fascynującym poczuciu niepewności i oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń.

Książka „Księżniczka południa” dostępna na vivelo.pl i w najlepszych księgarniach internetowych m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Księżniczka południa

i

Autor: Materiały prasowe Księżniczka południa Link: Tu kupisz książkę „Księżniczka południa” Katarzyny Saskiej