Matki, córki i ich skomplikowane relacje. "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" Åsy Hellberg

2022-05-26 19:02
#pielęgnujmiłość Clochee
Autor: Materiały prasowe #pielęgnujmiłość Clochee

W pierwszym tomie powieści towarzyszyliśmy Lindzie na jej drodze do niezależności. Kolejny tom sagi – "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" Åsy Hellberg, uwielbianej na świecie szwedzkiej pisarki – koncentruje się burzliwych relacjach na linii matka-córka. Czy to idealny prezent na Dzień Matki? Na to wygląda.

Przypomnijmy sobie – w pierwszej powieści – "Witajcie w hotelu Flanagans"– akcja rozgrywa się w latach sześćdziesiątych. Poznajemy Lindę, młodą, niewinną dziewczynę, która dziedziczy Flanagan's po swoim ojcu. Dorastała z babcią w maleńkiej szwedzkiej wioseczce Fjällbacka i wcale nie jest zadowolona z perspektywy przeprowadzki. Wręcz przeciwnie! Chce jednak spełnić marzenie ojca, by przejąć jego hotel.

"Do zobaczenia w hotelu Flanagans" – to zarazem nowe rozdanie. Nastały lata 80. Teraz to Elinor i Emma zarządzają hotelem. Obie mają córki - Frankie i Billie. To na ich wspólnych relacjach skupia się autorka. Wypada dodać, że Emma skrywa wielką tajemnicę, która dotyczy ich wszystkich i zmieni życie całej czwórki! Powieść Åsy Hellberg będzie wspaniałym prezentem dla każdej matki (warto o tym pamiętać szczególnie w dniu takim, jak dziś – 26 maja) ale i córki. 

O uczuciach warto czytać i rozmawiać. Zawsze. Nie tylko od święta. To najprostsza droga do tego, by zrozumieć relacje łączące nas z innymi oraz z samym sobą. Pielęgnuj miłość, kochaj siebie – od Ciebie wszystko się zaczyna, #pielęgnujmiłość to hasło, które dla swojej najnowszej kampanii wybrała marka Clochee. Książka i kosmetyk mogą być wyrazem naszych uczuć, a dodatkowo uścisk, serdeczny i czuły.

– Obecnie świat potrzebuje…MIŁOŚCI…w każdej jej formie i postaci – mówi Agnieszka Hyży z agencji AHSTORY, która przygotowywała kampanię. – Nie będziemy potrafili dzielić się tą miłością, dopóki nie znajdziemy jej w sobie. Kochając siebie, dostrzegając w sobie piękno, będziemy potrafili patrzeć tak samo na drugiego człowieka. Każdy z nas potrzebuje bliskości. Skóra potrzebuje skóry…Piękny początek życiowej przygody zaczyna się właśnie od kontaktu skóra do skóry…To najbardziej naturalna forma bliskości. Mówię to jako mama, która na własnej skórze doświadczyła tej niepowtarzalnej łączności człowieka z człowiekiem. Słowa mogą wyrażać wiele, ale dotyk i kontakt cielesny zawsze będą kryły w sobie ogromny ładunek emocji.

To nie tylko przyjemność, ale również najlepsze lekarstwo. Panaceum, dostępne w każdej chwili i bezpłatne. Dzisiaj, gdy wszystko można kupić, tak proste i najbardziej pierwotne instynkty, bywają unikatowe. Odkrycie siebie i odpowiedzenie na pytania kim jestem, jaki/jaka jestem, czy czuję się dobrze we własnej skórze, może być momentem przełomowym w budowaniu poczucia wartości i świadomego życia. Naturalna potrzeba bliskości i wyrozumiałości dla samego siebie stała się głównym przesłaniem w kampanii Clochee #pielęgnujmiłość – opowiada Agnieszka Hyży.

Jedni mówią, że kocha się za coś. Inni, że kocha się za nic. Jedni kochają na zabój, a inni tylko troszkę. Miłość to jedyne uczucie, którego nie da się porównać i w pełni opisać. Åsa Hellberg w "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" o uczuciach pisze pięknie. Porywająco o miłości. O matkach i córkach, przejmująco prawdziwie. Sprawdźcie koniecznie sami. 

Powieść "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" Åsy Hellberg dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Do zobaczenia w hotelu Flanagans
Autor: Materiały prasowe Do zobaczenia w hotelu Flanagans Link: Tu kupisz "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" Åsy Hellberg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE