całująca się para

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Rozpal zmysły. Najgorętsze romanse 2021

2021-12-09 9:28

Odrobina miłości, mnóstwo namiętności i morze seksu, czyli gorące książkowe romanse. Sprawdź, na czym polega ich moc. Dowiedz się, kto czyta romanse i co warto przeczytać, by mimo zimy za oknem poczuć wewnętrzny żar.

Romans – trudny gatunek. Nie każdy przyzna publicznie, że czyta romanse, romansami żyje. No chyba, że chodzi o miłosną klasykę. Opowieść o burzliwym związku, w jaki wdaje się Scarlett O'Hara z Rhettem Butlerem zna chyba każdy. Perypetie tych dwojga zasługują na miano romansu wszech czasów. Margaret Mitchell za powieść „Przeminęło z wiatrem” zdobyła światowe uznanie, z tym trudno dyskutować. Choć nie każdy romans nagradzany jest Pulitzerem, to prawda jest taka, że kochamy książki z wątkiem miłosnym. I nie ma w tym nic wstydliwego. Po co sięgamy?

Lubimy śledzić bohaterów pokonujących przeszkody na drodze do miłości. To pozwala nam uwolnić emocje, puścić wodze fantazji, pomarzyć o gorącym uczuciu, związku idealnym. Popularność tak zwanej kobiecej literatury dobitnie świadczy o tym, że biją w nas romantyczne serca. Tak zwanej, bo to tylko przyklejona łatka – nie znaczy wcale, że po książki wypełnione pożądaniem nie sięgają panowie. Współczesne romanse nie są literaturą dla pensjonarek z kokardami we włosach. Opisywana w nich miłość działa czasem z siłą narkotyku, zemsta po zdradzie rani celnie i głęboko, a sceny seksu są bezpruderyjnie śmiałe. Z badań przeprowadzonych w Stanach przez organizację Romance Writers of America wynika, aż 18 procent czytelników romansów to właśnie mężczyźni. Romanse w wersji audiobooków pobiera aż jedna trzecia z nich. Czego szukają w lekturze? Klucza do damskiej duszy, recepty na własny udany związek. To może być szok, ale panowie też mają uczucia i myślą o miłości.

Grzeszna i Święta - życzenia

Skrząca się emocjami książka działa niczym kieliszek szampana. Jak to sprawdzić? Zanim wzniesiemy toast na zakończenie roku, mamy dla Was zestaw romansów – Namiętność to jest to  nadchodzi idealny czas, by sprawdzić moc ich działania.

Grzeszna i święta

Katarzyna Wiktoria Łuczyńska

Anna, trzydziestoletnia doktorantka, pochodzi z zamożnej rodziny. Jest piękna, wykształcona i… samotna. Ma dwóch serdecznych przyjaciół: geja Przemka, dobrze prosperującego przedsiębiorcę, marzącego podobnie jak ona o szczęśliwym i trwałym związku. Drugim jest ksiądz, Wiktor Borkowski, który poświęcił się działalności misyjnej w Brazylii. Ale w życiu Anny pojawia się Marcin. Wiąże ich wspólnota dusz, łączy fantastyczny seks. Tylko że on zapomina jej powiedzieć, że jest żonaty. Co rozegra się w tym nietypowym trójkącie? Jak postąpią bohaterowie? Moralnie czy nagannie? W zgodzie z cudzymi oczekiwaniami czy ze sobą? Co wybiorą?

Trzynaście godzin

Bibi von Braut

Kolejny tytuł z logo Miłosne by Lekkie. Tym razem tłem gorącego romansu jest pałac pewnego tajemniczego niemieckiego arystokraty. Historia zaczyna się od gwałtownej burzy i nie mniej gwałtownie kończy. Czy trzynaście godzin to dość, by uwierzyć, że spotkało się miłość swojego życia? A może to tylko efekt niezwykłego, podsycającego zmysły seansu? I będąca wynikiem wielkiej pomyłki znajomość pięknej dziewczyny i znudzonego spadkobiercy bajkowej fortuny nie może skończyć się happy endem? Słowo o autorce – nikt nie wie, kim jest Bibi von Braut. Pod tym nazwiskiem kryje się ktoś, kto za wszelką cenę pragnie zachować bezpieczną anonimowość na wzór Eleny Ferrante - tylko w świecie literatury erotycznej. Ktokolwiek to jest - świetnie włada piórem i umie rozpalić wyobraźnię.

Siedem i pół nocy

Bibi von Braut

Klara mieszka w Berlinie, jest pewną siebie i kochającą dobre życie kobietą. Ale i matką małej Susanne. Kiedy gorący biurowy romans kończy się rozstaniem nie tylko z kochankiem, ale i z posadą – Klara po wielu nieudanych rozmowach o pracę przyjmuje bardzo nietypowe zlecenie. Czy znajomość z Maksem – rekinem finansjery - to tylko sposób na rozwiązanie problemów finansowych czy też ta trwająca zaledwie tydzień przygoda zmieni całe życie Klary? Egzotyka, luksus, gorączka zmysłów, pikantne sceny seksu oraz nieoczekiwane zakończenie – wszystko, czego trzeba, by nie móc spokojnie zasnąć.

To książki dla grzesznych, ale i świętych w każdym wieku, którzy śnią o kochankach doskonałych, marzą, by utonąć w ramionach zmysłowej przyjemności, pragną porozumienia dusz i splątanych ciał. A w nich odrobina miłości, mnóstwo namiętności i morze seksu. Czy może być lepszy prezent niż taka pełna emocji lektura? Książki można zamówić pojedynczo albo w zestawie – w zestawie taniej! Zajrzyjcie koniecznie na wiemiwybieram.pl.

Pakiet trzech zmysłowych książek

i

Autor: Materiały prasowe Okładki: pakiet trzech zmysłowych książek
Sonda
Wierzysz w miłość na całe życie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE