QUIZ. Seriale PRL. Stawka większa, niż życie, czyli nie ze mną te numery Brunner! Jak dobrze pamiętasz Klossa?

i

Autor: tvp/vod QUIZ. Seriale PRL. Stawka większa, niż życie, czyli nie ze mną te numery Brunner! Jak dobrze pamiętasz Klossa?

Znany historyk ocenia seriale PRL

Seriale epoki PRL-u. Na czym polegał ich fenomen? Historia z Koprem

2022-08-06 12:00

Najnowszy odcinek vloga "Historia z Koprem" poświęcony jest serialom PRL. Na czym polegał ich fenomen i dlaczego widzowie tak chętnie do nich wracają? Sławomir Koper wspomina "Stawkę większą niż życie", "07 zgłoś się" oraz inne produkcje z minionej epoki. Zapraszamy na kolejny odcinek vloga "Historia z Koprem".

Seriale epoki PRL-u. Na czym polegał ich fenomen? Historia z Koprem

Seriale epoki PRL do dziś cieszą się wielkim uznaniem krytyków i widzów. I choć w wielu z nich wydarzenia są przedstawiane w sposób nie do końca zgodny z faktami, to wierni fani przymykają na to oko. Skąd tak wielkie uznanie dla produkcji z minionej epoki? Sławomir Koper w swoim najnowszym odcinku vloga "Historia z Koprem" wraca do takich seriali jak "Stawka większa niż życie", "07 zgłoś się", "Czterej pancerni i pies". Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka vloga Sławomira Kopra. Więcej w książce.

Seriale epoki PRL-u. Na czym polegał ich fenomen? Historia z Koprem
PRL po godzinach

i

Autor: Wydawnictwo Harde
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE