Słodkie życie

i

Autor: Materiały prasowe Słodkie życie

Bestseller

„Słodkie życie” – Krystyna Mirek przekonuje, że każde marzenie można spełnić

2023-02-07 14:27

Bywa, że w przepisie na życie, jaki ma dla nas los, główną nutą jest gorycz. Ale my możemy przecież wydobyć z niego słodycz. „Słodkie życie”, powieść Krystyny Mirek od Wydawnictwa Lekkie pełna jest ciepła i wiary, że każde marzenie można spełnić.

Zdarza się, że nie wierzysz w siebie? Sięgnij po powieść „Słodkie życie” Krystyny Mirek. Będzie najlepszym wsparciem i motywacją do zmiany. Kornelia Rudzka, główna bohaterka, nie wierzy w siebie, ale wie, że jeżeli chce zmienić swoje życie, musi stoczyć walkę ze słabościami.

Dziewczyna ma trzydzieści lat i nadal mieszka w domu rodzinnym. Na co dzień pracuje w liceum i stara się wypełnić głowy uczniów wiedzą z zakresu fizyki. Częściowo się to udaje, jej podopieczni startują w olimpiadach. Jednak pani od fizyki nie jest zbyt lubiana ani przez uczniów, ani przez ich rodziców. Kornelia ma moc marzeń, które chciałaby zrealizować. Jednak tego nie robi. Jest w zasadzie pogodzona ze swoim samotnym życiem, jakie wiedzie pod okiem rodziców. Szkoła jak to szkoła, dla niej to tylko miejsce pracy, ani lepsze, ani gorsze. Problemy zajada. W związku z tym ma sporą nadwagę, a uśmiech rzadko gości na jej twarzy. 

Kontynuacja bestsellera Gabrieli Gargaś - „Kancelaria. Bałagan w papierach" [Wydawnictwo Lekkie]

Jeśli zamiast goryczy, chce poczuć słodki smak życia, musi natychmiast coś w nim zmienić! Stawia więc wszystko na jedną kartę. Po trzydziestu latach postanawia pozbyć się kompleksów i podążyć za głosem serca. Wyprowadzka z domu rodzinnego to dla Kornelii krok milowy. Uwalnia ją od ciasnego pokoiku, jedynego schronienia przed troskami i niemego świadka jej niedoskonałości. To tam przez lata snuła marzenia o wielkiej miłości. Wkrótce przekona się, że przepisu na słodkie życie nie należy szukać w cudzych recepturach, lecz w biciu własnego serca.

Książka „Słodkie życie” Krystyny Mirek dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Słodkie życie

i

Autor: Materiały prasowe Słodkie życie Link: Tu kupisz książkę „Słodkie życie” Krystyny Mirek
Sonda
A ty co robisz ze starymi książkami?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany