„Śmierć last minute” Robert Ostaszewski. Powrót podkomisarza Rowickiego

2021-11-18 10:25
Robert Ostaszewski Śmierć last minute, Wydawnictwo Harde, Warszawa 2021
Autor: mat. pras. Wydawnictwo Harde Robert Ostaszewski "Śmierć last minute", Wydawnictwo Harde, Warszawa 2021

Gratka dla miłośników kryminałów, którzy lubią cykle z jednym, głównym bohaterem, strażnikiem prawa. Robert Ostaszewski stworzył postać podkomisarza Konrada Rowickiego, który powraca w kolejnej książce "Śmierć last minute" w świetnym stylu.

Powieść kryminalną „Śmierć last minute”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Harde, czyta się szybko i przyjemnie. Autor zgrabnie łączy wątek kryminalny z obyczajowym, powagę z humorem. Podkomisarz Rowicki na policyjnej emeryturze próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i korzystać z życia. W towarzystwie dwa razy młodszej, atrakcyjnej dziewczyny wyjeżdża na wakacje do sielskiej wioski na Peloponezie. I trzeba mieć prawdziwego pecha, by dać się dogonić zbrodni akurat na greckich wakacjach. Pojawiają się trupy trójki polskich turystów.

Bohater powieści Roberta Ostaszewskiego szybko się przekonuje, że można odejść z policji, ale policja nigdy nie wyjdzie z prawdziwego gliny. Rowicki na wakacjach rozpoczyna swoje śledztwo. Jeszcze nie wie, że zaprowadzi go ono daleko w przeszłość, w długo skrywane mroczne tajemnice i dojrzewające latami pragnienie zemsty. Autor, Robert Ostaszewski, pracuje nad kryminalnym cyklem śląskim i trylogią z podkomisarzem Konradem Rowickim. Warto sięgnąć po następne książki. Możną ją kupić w tym miejscu.

Robert Ostaszewski Śmierć last minute, Wydawnictwo Harde, Warszawa 2021
Autor: mat. pras. Wydawnictwo Harde Robert Ostaszewski "Śmierć last minute", Wydawnictwo Harde, Warszawa 2021
O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE