ZEMSTA TO ZA MAŁO. Recenzja książki Izabeli Szolc. Martwy noworodek - kim jest matka? 

2021-07-12 12:07

Wątek kryminalny jest tu pretekstem do pisania o kobietach, które - okłamywane, lekceważone i wykorzystywane – zżera gniew, zamieniający się w śmiercionośną broń. Nakładem Wydawnictwa Harde ukazał się kryminał „Zemsta to za mało” Izabeli Szolc. Martwy noworodek - kim jest matka? Przeczytaj recenzję książki „Zemsta to za mało”.

„Zemsta to za mało” to powieść o przemocy wobec kobiet, którą czasem widać jak na dłoni, a która kryje się za pozornie nic nie znaczącymi słowami i drobnymi gestami. Kim są dzieciobójczynie?

Recenzja książki „ ZEMSTA TO ZA MAŁO” Izabeli Szolc odpowiada czy ofiara może być również katem?  Oto w szkolnej toalecie zostaje znaleziony martwy noworodek. Umiera chłopak po wypiciu drinka w klubie. Czy te sprawy coś łączy? Do rozwiązania zagadki doprowadzi nas śledztwo nadkomisarz Anny Wilk. Anna Wilk, nadkomisarz w stołecznej policji, prowadzi śledztwo, borykając się jednocześnie z trudnymi rodzinnymi relacjami i traumą po śmierci syna. Pozornie twarda i niezależna, ucieka przed samotnością w ekscytujący seks z kolegą z pracy. 

Książka o strachu, który każe spać w szafie i zamienia w sopel lodu. Wreszcie o bezradności, która przeradza się  w gniew, a ten tli się długo, by wybuchnąć ogniem zemsty. Gniew czują bohaterki „Zemsta to za mało. Nie kryje go też autorka Izabella Szolc. Autorka ma w portfolio kilkanaście książek, w tym powieści kryminalne, obyczajowe, fantastyczne. Redaktorka, modelka, obrończyni zwierząt. 

Książka „Zemsta to za mało” Izabeli Szolc dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Okładka Zemsta to za mało
Autor: materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze