Agnieszka Chylińska zaszalała z fryzurą! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. "Młody jęczmień"

2021-07-06 9:10
Agnieszka Chylińska
Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w kwestii tego, co dzieje się na jej głowie nie lubi nudy. Wokalistka zmienia fryzury jak przysłowiowe rękawiczki nie boi się odważnych metamorfoz. Na włosach miała już wiele kolorów i stylizacji, które wywoływały poruszenie. Teraz Agnieszka Chylińska pochwaliła się kolejną fryzurą i trzeba przyznać, że obok takiej zmiany trudno przejść obojętnie. Zobacz nową fryzurę Agnieszki Chylińskiej. Odważylibyście się na takie cięcie i kolor?

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska to nie tylko jeden z mocniejszych i najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej, ale również wielka miłośniczka zmian w swoim wyglądzie. Gwiazda nie boi się eksperymentować z kolorem, a na jej włosach mogliśmy podziwiać już wiele odważnych odcieni. Mocne, a czasem kontrowersyjne stylizacje Agnieszki Chylińskiej stały się już niemalże jej znakiem rozpoznawczym i można było domyślać się, że wokalista niebawem wymyśli coś nowego. Tym razem zaszalała na maksa, a na jej głowie zagościł odważny irokez w intensywnym, prawie że neonowym, odcieniu żółci. Agnieszka Chylińska zmianą pochwaliła się na Instagramie, gdzie nową fryzurę skomentowała w dwóch słowach - "młody jęczmień". Fanom taka metamorfoza przypadła do gusty i w komentarzach posypały się komplementy. - Co byś nie miała na głowie zawsze piękna 🔥❤️ - pisali zachwyceni internauci. A wam, jak się podoba nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej? Odważylibyście się na taką zmianę? 

Zabłądziła w centrum miasta i wydawała przeraźliwe odgłosy. Pomogli jej policjanci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE