Anna Lewandowska i 4F sprzedają kurtki - puchówki z butelek. Nie uwierzysz, jak wyglądają!

2021-11-26 15:07
Lewandowska wyleguje się w SKARPETKACH ZA 500 ZŁ! Gdy je zobaczycie, odbierze wam mowę! [ZDJĘCIA]
Autor: AKPA Lewandowska wyleguje się w SKARPETKACH ZA 500 ZŁ! Gdy je zobaczycie, odbierze wam mowę! [ZDJĘCIA]

Do sprzedaży trafiła właśnie wyjątkowa kolekcja puchowych kurtek we współpracy sklepu 4F i Anny Lewandowskiej. To wyjątkowa współpraca nie tylko pod względem modowym, ale przede wszystkim kolejny milowy krok w ubraniowej rewolucji na rzecz środowiska. Puchówki Anny Lewandowskiej są bowiem proekologiczne i po części wykonany z materiałów z recyklingu. Ich ocieplenie pochodzi w 100 proc. z butelek PET. Zobacz najnowszą kolekcję Anny Lewandowskiej i 4F.

Ekologiczne kurtki od Anny Lewandowskiej już w sprzedaży. Ile kosztują

Dobra i ciepła kurtka to bez wątpienia podstawa zimowej mody. Anna Lewandowska we współpracy ze znanym sklepem z odzieżą sportową, 4F przygotowała wyjątkową kolekcję puchowych kurtek. Wyróżnia ją nie tylko designerski wygląd i modne wykończenia, ale przede wszystkim to kolejny milowy krok w działaniach branży modowej na rzecz środowiska. Ocieplenie kurtek Anny Lewadowskiej pochodzi bowiem w 100 proc. z recyklingowanych butelek PET w formie puszystego wypełnienia Thermore® Ecodown® Fibers 2.0. Co ciekawe, taka kurtka jest bardzo ciepła i doskonale sprawdzi się podczas mrozów. Jej parametry grzewcze są na poziomie puchu naturalnego. W kolekcji Anny Lewandowskiej i 4F znajdziemy puchówki między innymi w kolorach:

  • złotym
  • oliwkowym
  • klasycznym czarnym.

Posiadają one nowoczesny, nieco miejski krój i kojarzą się z będącymi w trendach latami 90. Kurtki znajdziemy są w sklepach stacjonarnych 4F, na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Ich cena wynosi 499 zł.

Sonda
Podobają Ci się kurtki z kolekcji Anny Lewandowskiej i 4F?
Tańczące z promocjami 26.11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE