Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals

Daj się porwać magii zapachów. Wyjątkowe urodziny marki Rituals w Polsce

2022-08-04 17:15

Trudno uwierzyć, że od otwarcia pierwszego sklepu Rituals w Polsce minął zaledwie rok. Jutro oraz w sobotę (05-06.08) marka zaprosi Klientów do wspólnego świętowania pierwszych urodzin sklepu w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Oprócz standardowych prezentów do zakupów, dla gości przewidziane są inne miłe niespodzianki.

Pierwszy stacjonarny sklep Rituals w Polsce otworzono dokładnie rok temu, 04.08.2021r. w warszawskim Centrum Handlowym . Od tego czasu marka rozwija się niezwykle dynamicznie – obecnie funkcjonuje aż 13. lokalizacji w 7 różnych miastach Polski. Oprócz 5. sklepów w samej Warszawie, Rituals dotarł do Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, a także Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk). A to nie koniec planów na ten rok. Marka nie zamierza zwalniać tempa, bowiem najbliższe otwarcie w Centrum Handlowym Targówek odbędzie się już 10.08 (środa). Od godziny 10 klienci będą mogli liczyć na wyjątkowe prezenty do zakupów, które stały się już tradycją otwarciową.

Zobacz także: Chorwacja. Koniec z „rezerwacją” miejsca na plaży. Kary takie, że paragony grozy się chowają

Wszystkie sklepy Rituals charakteryzuje pięknie zagospodarowana przestrzeń, która w wyjątkowy sposób oddaje klimat marki, pozwalając doświadczyć prawdziwego brand experience. Oprócz przemyślanej ekspozycji produktów, ułożonych zgodnie z kolorystyką kolekcji, w każdym sklepie znajdziemy drzewo Sakury, czyli japońskiej wiśni, stanowiące element charakterystyczny wystroju każdego sklepu Rituals na świecie. Klienci mają też okazję na chwilę relaksu przy water island, czyli pięknej kamiennej umywalce, gdzie specjalnie wyszkolona ekspedientka przeprowadza 3-etapowy masaż dłoni z wykorzystaniem kultowych kosmetyków Rituals. 

Źródło: materiały prasowe 

Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Seriale epoki PRL-u. Na czym polegał ich fenomen? Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają