Moda

i

Autor: Shutterstock

Strefa mody

Daj się porwać szaleństwu. Moda na wieczór panieński lub kawalerski

2023-08-01 13:37

Wieczór kawalerski czy panieński roztacza wokół siebie magiczną aurę niespodziewanego. Autorzy filmów od lat nas przekonują, że w tę noc wszystko może się zdążyć, a przeżyte przygody będą jeszcze wspominane podczas 50 rocznicy ślubu. Jak jednak przygotować się do tej „ostatniej nocy wolności”, żeby faktycznie była ona niezapomniana, zarówno dla gości jak i dla przyszłej panny młodej/pana młodego? W TK Maxx mają na to sposób:

  • Zaszelej z outfitem! To jak wyglądasz ma duży wpływ na to, jak się zachowujesz. Błyszcząca spódnica, nietuzinkowa koszula czy odważne kolory i dodatki – to wszystko sprawi, że będziesz mieć nastrój na szalone przygody!
  • Nie bój się wygłupiać – w końcu co się dzieje na kawalerskim/panieńskim, to tam zostaje. Ogromny kapelusz, wianki, welon, czy krawaty ze śmiesznymi wzorami niech idą w ruch!
  • Nie zapomnij o podarunku dla przyszłej panny młodej i pana młodego. Może przyda się jej zestaw relaksacyjny (w końcu ostatnio nie brak było powodów do stresu), a on doceni stylowy dodatek do domu.  

Zobacz również: Co siać w sierpniu do gruntu? Posadź te kwiaty z końcem lata, a niektóre pięknie zakwitną już jesienią. Inne zachwycą wiosną

TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
Dzieci w Przeworsku sprzedają lemoniadę, żeby spełnić marzenia