Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph

Dobrze dobrana odzież to podstawa każdego treningu

Praca, obowiązki, czas z bliskimi, pasje, spotkania z przyjaciółmi… złożoność naszego życia powoduje, że ruch jest jego stałym elementem. Nie tylko na siłowni czy w studiu jogi. Ruch to życie. Karmi nasze umysły, nasze dusze i nasze ciała. Towarzyszy nam na co dzień. Jest życiodajnym pierwiastkiem, paliwem, które napędza do działania i inspiruje do kreowania naszej unikatowej wersji życia.

Kampania Triumph Triaction SS 2023

Triumph jest zaangażowany w celebrowanie indywidualności i promowanie świata, gdzie każdy może cieszyć się swoją wyjątkowością we wszystkich aspektach życia. A ta indywidualność, która wykracza poza fizyczne cechy - celebruje unikalny punkt widzenia każdej kobiety, jej postawę i sposób postrzegania rzeczywistości.

Dlatego też Triumph nieustannie rozwija swoją ofertę Triaction, tworząc odzież aktywną, która spełnia zarówno potrzeby ducha jak i ciała kobiet. Wszystko po to, aby czuły się jak najpewniej i jak najbardziej swobodnie - czy to w domu, czy poza nim, w studiu jogi lub na siłowni. Triaction płynnie dopasowuje się do ich aktywności, zapewniając wsparcie, komfort i niepowtarzalny styl.

Coraz więcej kobiet wymaga od biustonoszy sportowych zarówno zapewnienia komfortu podtrzymania biustu i stylowego designu, ale także gwarancji swobody ruchów w połączeniu z lekkim i oddychającym materiałem. Dzięki czemu można je wygodnie nosić przez cały dzień, nie tylko podczas treningu.

Zobacz także: Dzieci urodzone w tym miesiącu to prawdziwi geniusze. W szkole radzą sobie najlepiej. Same piątki i szóstki w dzienniku

Triumph opracował linię produktów, które są wielofunkcyjne: mogą służyć do ćwiczeń, a dzięki swojemu designowi z powodzeniem zastąpią część garderoby w stylu athleisure. W sezonie SS23 energetyczne, dopaminowe kolory wprowadzają ekspresję do kolekcji Triaction, oferując dynamiczny impuls do letniej aktywności i przyciągający wzrok styl athleisure. Zespół projektantów Triumph stworzył kolekcję, tak, aby można ją było łatwo połączyć z linią bielizny, umożliwiając kobietom dalsze definiowanie swojego osobistego stylu. Sian Thomas, Global Head of Design, mówi: "Zobowiązani do promowania indywidualności wszystkich kobiet, zaprojektowaliśmy kolekcję aktywnej odzieży, która jest w równym stopniu funkcjonalna, co modna i może dostosować się do formy aktywności, wybieranej przez kobiety, ale też ich codziennego życia. Bycie aktywnym nie jest zarezerwowane dla siłowni czy studia jogi. Rzeczywistość jest taka, że kobiety potrzebują aktywnej odzieży, która może nadążyć za ich trybem życia i która zapewni nieskrępowaną swobodę ruchu od biura do siłowni".

Modele z kolekcji Triumph Triaction SS 2023

ŻEGNAJ GRAWITACJO! WITAJ – BOUNCE CONTROL!

Podczas aktywności fizycznej bez odpowiedniego wsparcia, skóra piersi naciąga się nawet do 60% swojej długości*, co potencjalnie może wpłynąć na jej permanentne rozciągnięcie. Z tego powodu rekomenduje się stosowanie dobrej jakości biustonosza sportowego, aby uniknąć nadmiernych ruchów biustu podczas ćwiczeń. Triaction, linia odzieży aktywnej Triumph, obejmuje modele, które oferują wyjątkową kontrolę sprężystości bounce control przetestowaną naukowo przez ekspertów z Uniwersytetu w Portsmouth. Zaawansowane testy zostały przeprowadzone na każdym z nich, aby zapewnić kobietom możliwość aktywności przy jednoczesnej ochronie ogólnego stanu zdrowia ich piersi. Naukowcy podczas testów umieszczali sensory ruchu na nich, jak i całym ciele, zbierając dane dotyczące ruchu piersi, aby dokładnie odczytać, jak skuteczna jest kontrola odbicia w każdym biustonoszu z linii Triaction.

Dlaczego tak ważne jest zadbanie o odpowiedni komfort biustu podczas każdej aktywności fizycznej? Jak wskazują badania aż 72% kobiet jest dotkniętych przez ból piersi spowodowany ćwiczeniami, co sprawia, że kontrola podskakiwania jest koniecznością, aby uniknąć urazów.

Ich ruch może również stanowić barierę w uprawianiu sportu, szczególnie wśród młodych dziewcząt, których pewność siebie łatwiej naruszyć. Nadmierne odbijanie piersi dotyka aż 46% dziewczynek w wieku szkolnym, uczestniczących w obowiązkowych zajęciach sportowych***. Właściwy biustonosz pomaga przezwyciężyć ten problem i znacznie wzmacnia pewność siebie, szczególnie w tak ważnym okresie życia.

Dzięki certyfikacji serii Triaction przez ekspertów z Uniwersytetu w Portsmouth, a także szeroko zakrojonym testom przeprowadzonym przez Triumph wśród klientek w różnym wieku i o różnych rozmiarach miseczek, kobiety mogą być pewne, że kupują produkty o wysokiej jakości, zapewniające optymalną funkcjonalność.

Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Nowe pojezierze we Wrocławiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany