Dzień masturbacji JUŻ DZIŚ, 25 lutego. Jak się masturbować, by osiągnąć ORGAZM?

2021-02-25 10:01 kaja
Masturbacja nie zawsze jest zdrowa. Kiedy onanizm szkodzi?
Autor: thinkstockphotos.com

Dzień Masturbacji wypada dziś, 25 lutego. Z tej okazji warto zastanowić się, jak można to święto uczcić! Dla wielu to wciąż temat tabu, dla innych zaś integralna część rozwoju seksualnego człowieka. Skąd się wzięło to święto i kiedy obchodzone jest w różnych zakątkach świata? Jeśli dodatkowo zastanawiasz się, jak się masturbować, aby osiągnąć orgazm, poniżej znajdziesz kilka technik i porad, które ci w tym pomogą. Sprawdź i przetestuj!

Dzień Masturbacji, nazywany również Dniem Onanizmu, w Polsce obchodzony jest w Polsce 25 lutego. Co ciekawe bywa, że niektórzy uznają, że powinien być on obchodzony 28 marca - czyli w dniu imienin Reni Rączkowskiej. W slangu młodzieżowym to kobieta, z którą młody mężczyzna przeżywa swój pierwszy raz, bądź niby dziewczyna, która jest własną ręką. Dzień Masturbacji w wielu krajach obchodzony jest w różnych dniach. W USA maj został ogłoszony Narodowym Miesiącem Masturbacji (National Masturbation Month), w Japonii Dzień Masturbacji obchodzony jest 21 czerwca. 

Dzień Masturbacji jest świętem mało popularnym, dlatego niewiele osób o nim wie. Jednak nie zmienia to faktu, że warto uczcić to święto w wyjątkowy sposób. Według raportu Zbigniewa Izdebskiego z 2020 roku o seksualności Polaków, 47 proc. mężczyzn i tylko 23 proc. kobiet twierdzi, że się masturbuje. Dziś wiadomo, że masturbacja przynosi wiele korzyści, w ten sposób można nauczyć się jak osiągnąć satysfakcję seksualną oraz lepiej poznać swoje ciało. Dodatkowo eksperci wskazują, że masturbacja poprawia ciśnienie krwi, niweluje bóle, a nawet ułatwia zasypianie. Podczas masturbacji można osiągnąć orgazm - wystarczy znać kilka technik. Kobieta osiąga orgazm, stymulując narządy płciowe palcami lub używając wibratora. Pomocny na pewno będzie lubrykant, który zapewni odpowiednie nawilżenie. Wiele kobiet orgazm pochwowy osiąga poprzez stymulację punktu G, znajdującego się około 4-5 centymetrów od ujścia pochwy. Zamiast klasycznego wibratora możesz wypróbować bezdotykowego masażera powietrznego, który stymuluje strefy intymne falami powietrza. 

Zakładka cenniejsza niż książka Remigiusza Mroza? Między kartkami było to
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze