Eurowizja 2021. Na widok tych stylizacji robi się nam gorąco. Pośladki i prześwity

2021-05-21 8:56
Rafał Brzozowski - drugi półfinał konkursu Eurowizja 2021
Autor: EBU / Andres Putting Rafał Brzozowski - drugi półfinał konkursu Eurowizja 2021

Za nami drugi półfinał tegorocznego konkursu Eurowizji, niestety reprezentującemu Polskę Rafałowi Brzozowskiemu nie udało się awansować do finału i w tym roku nie podbijemy Europy. Sam koncert, podobnie jak miało to miejsce, w latach poprzednich był festiwalem oryginalnych stylizacji, golizny oraz nie do końca przemyślanych modowych rozwiązań. Niektóre z pań mocno postawiły na seksapil i pokazały dużo ciała. Mieliśmy odsłonięte pośladki, prześwity i obcisłe kombinezony. Zobacz najciekawsze stylizacje drugie półfinału Eurowizji 2021.

Stylizacje na Eurowizji

Tegorocznego konkursu Eurowizji raczej nie będziemy miło wspominać, Rafałowi Brzozowskiemu nie udało się awansować do finału konkursu. Od początku jego szanse określane były jako dosyć małe i nie był on faworytem bukmacherów, jednak cały czas mieliśmy nadzieję, zwłaszcza, że komentarze po jego występie były obiecujące. Niestety, w tym roku się nie udało. Sam koncert już tradycyjne był pokazem oryginalności i próba pokazanie czegoś, czego nikt jeszcze nie wiedział. Artyści prześcigali się w coraz to bardziej kontrowersyjnych stylizacjach. Reprezentująca Grecję Stefania Liberakakis postawiła na mego kobiecy, filetowy kombinezon z odważnymi wycięciami. Takiej stylizacji nie powstydziłaby się zapewne nawet Lady Gaga, czy Rihanna. Artystka z Albanii Anxhela Peristerii postawiła na bardzo króką sukienką wyszywaną kryształami. W tańcu wyglądała ona rewelacyjnie, ale pokazywała również bardzo dużą część pośladków, co niekoniecznie było zrobione ze smakiem. Rafał Brzozowski postawił na klasyczny garnitur, który nie krępował jego ruchów. 

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE